رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

بازیکن دبیری تبریز به یاسین‌پیشرو قم ملحق شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


باشگاه یاسین‌پیشرو قم برای حضور پرقدرت در نیم‌فصل دوم رقابت‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، ملی‌پوش سابق فوتسال را به خدمت گرفت.

با عقد قراردادی تا پایان لیگ هفدهم

کادر فنی تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در راستای تقویت تیم خود به منظور حضوری موفق در ادامه بازی‌های هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال قهرمانی باشگاه‌های کشور، بازیکن سابق تیم ملی کشورمان را به خدمت گرفتند.

این بازیکن محمد وزیرزاده است که پیش از این پیراهن تیم‌های مطرحی را به عنوان یکی از بازیکنان با سابقه فوتسال کشورمان بر تن کرده است و اکنون برای حضور در 13 هفته باقی‌مانده از دیدارهای هفدهمین دوره بازی‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با مسئولان باشگاه یاسین‌پیشرو قم قرارداد بسته است.

در حالی‌که در روزهای پایانی تعطیلات نیم‌فصل هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال، باشگاه‌های مختلف لیگ برتری تمام حواس خود را به افزایش آمادگی تیم خود معطوف کرده‌اند، توافق با محمد وزیرزاده به عنوان خرید جدید این فصل تیم یاسین‌پیشرو در حالی اتفاق افتاد که سیدمهدی غیاثی سرمربی تیم یاسین‌پیشرو به دنبال جبران امتیازات از دست رفته در نیم‌ فصل نخست لیگ هفدهم است.

محمد وزیرزاده بازیکن جدید تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم یکی از بازیکنان سابق تیم‌های مطرحی همچون استقلال تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، صنایع گیتی پسند، فولاد ماهان اصفهان و هلال احمر تبریز محسوب می‌شود و در نیم‌فصل نخست لیگ هفدهم نیز عضو تیم فوتسال دبیری تبریز بود.

وزیرزاده یکی از مهره‌های کلیدی و تاثیرگذار تیم ملی فوتسال کشورمان در گذشته بوده و با توجه به شرایط سنی هنوز هم این شانس را دارد که با درخشش در ترکیب تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در ادامه بازی‌های فصل جاری لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور برای بازی‌های جام ملت‌های آسیا که بهمن ماه در ازبکستان برگزار می‌شود، مورد نظر مربیان تیم ملی قرار بگیرد و برای یاسین‌پیشرو قم نیز مهره‌ای مفید باشد.

این بازیکن با تجربه تنها بازیکن غیربومی تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم در فصل جاری لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود در حالی که یاسین‌پیشرو قم همچون فصل گذشته از استعدادها و بازیکنان شاخص فوتسال قم در لیگ برتر استفاده می‌کند.

محمد وزیرزاده بازیکن جدید تیم فوتسال یاسین‌پیشرو قم که در نیم‌فصل نخست با پیراهن دبیری تبریز برابر یاسین‌پیشرو قم بازی کرده و البته باخت سنگین پنج بر سه را نیز پذیرفته، امروز قرارداد خود را با این تیم تا پایان هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امضا کرد، ضمن اینکه یک بازیکن جدید برای پست دروازه‌بانی نیز قرار است امروز با نماینده قم قرارداد منعقد کند.

مسئولان باشگاه یاسین‌پیشرو قم تمام فکر و ذکر خود را در فصل جاری معطوف به تقویت این تیم برای کسب عنوان قهرمانی در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور کرده‌اند و با وجود نتایج ضعیف یاسین‌پیشرو در چند هفته متوالی لیگ هفدهم از کادر فنی این تیم حمایت کردند و با تقویت این تیم قصد دارند نماینده قم با قدرت بیشتر به مصاف حریفان برود./ فارس

آدرس کوتاه :