سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

بازیکن منصوری قرچک به نماینده قم در لیگ بر‌تر فوتسال پیوست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بازیکن منصوری قرچک به نماینده قم در لیگ بر‌تر فوتسال پیوست


بازیکن تیم فوتسال شهید منصوری قرچک در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با عقد قراردادی رسمی به نماینده قم در لیگ برتر فوتسال ملحق شد.

برای فصل جدید لیگ برتر؛

این فوتسالیست میثم ایلانلو است که یکی از بازیکنان قمی حاضر در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور محسوب می‌شود و پیش از این نیز عضو تیم‌های مختلفی باشگاهی قم در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی فوتسال کشور بوده است.

ایلانلو فصل گذشته نیز عضو تیم فوتسال ماهان تندیس قم در شانزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور بود اما در دور برگشت فصل قبل به دنبال جدایی از این تیم راهی تیم ریشه‌دار و قدیمی شهید منصوری قرچک شد.

ایلانلو بعد از یک نیم فصل حضور در تیم منصوری قرچک بار دیگر به فوتسال استان قم و شهر خود بازگشته و قرار است برای حضور در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور در ترکیب نماینده قم برابر رقبای لیگ برتری به میدان برود.

این در شرایطی است که 22 روز دیگر به آغاز لیگ جدید باقی مانده و نقل و انتقالات مسابقات هفدهمین دوره لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور این روز‌ها در جریان است و طی آن تمام تیم‌های حاضر در این دوره لیگ بر‌تر به تلاش برای حضور موفق در لیگ هفدهم با جذب بازیکنان کلیدی و کارساز این رشته مشغول هستند.

بعد از جدایی ابوالقاسم اروجی، بازیکن سابق تیم‌های فوتسال ارم کیش، کیش ایر، صبای قم و ماهان تندیس قم از جمع فوتسالیست‌های قمی و توافق مالی وی با تیم تأسیسات دریایی تهران، میثم ایلانلو از تیم شهید منصوری قرچک برای بازی در هفدهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال کشور به نماینده استان قم آمد.

ایلانلو از بازیکنان تکنیکی و موفق سال‌های اخیر فوتسال استان قم و کشورمان است که علاوه بر درخشش در فوتسال کشور و استان قم حالا این شانس را دارد که با تیم باشگاهی استان خود در مسابقات فصل آتی لیگ برتر باشگاه‌های کشور بدرخشد.

این بازیکن قمی در پانزدهمین دوره مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور نیز با پیراهن تیم فوتسال دبیری تبریز زیر نظر وحید شمسایی در لیگ برتر فوتسال ایران به میدان رفت و با این تیم تبریزی مزه قهرمانی در لیگ بر‌تر را چشیده است.

ایلانلو در حالی که نماینده فوتسال قم هنوز نمی‌داند در هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور با چه نامی به مصاف حریفان می‌رود، به دنبال دریافت پیشنهاد از سوی مسئولان و کادر فنی این تیم تصمیم گرفت در این تیم در لیگ بر‌تر بازی کند.

این بازیکن در بازار نقل و انتقالات هفدهمین مسابقات لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور که از امسال با عنوان پرشین لیگ به انجام می‌رسد با تیم فوتسال قم قرارداد خود را به امضا رساند تا در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم با پیراهن این تیم به میدان برود.

فصل جدید رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور از روز نوزدهم تیر ماه آغاز می‌شود و 14 تیم برای کسب عنوان قهرمانی به رقابت با یکدیگر می‌پردازند در حالی که عنوان قهرمانی دوره قبلی به تیم فوتسال تأسیسات دریایی تهران رسیده و نماینده قم رتبه ششم را کسب کرده است.

آدرس کوتاه :