جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

باز باران - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

باز باران

باز باران


Loading the player...

باز باران

 

امروز طراوت میهمان دل های ماست. امروز از آسمان عطوفت می بارد و درختان عاطفه را می بینی که میوه های ایثار نثار می کنند. امروز زمینیان آسمانی شده اند. امروز خدا در همین نزدیکی ها نعمت می پاشد. امروز فرشتگان طبق طبق نیکی به آسمان می برند. امروز، روز نیکوکاری است.

این شجره طیبه 14 اسفند ماه برای نخستین بار در سراسر کشور به دستور امام خمینی (ره) در قم تاسیس شد که این مولود شجره طیبه برای قمی‌ها یک افتخار محسوب می‌شود.

بسیاری از رخدادهای تاریخی ریشه در تاریخ استان قم دارد که این موضوع مسئولیت قمی‌ها را در عرصه‌های اجتماعی و مبارزه با فقر بیشتر می‌کند.

اکنون دو دهه است که جشن نیکوکاری در کل کشور برگزار می‌شود و مردم هر سال از این موضوع بیش از سال‌های گذشته استقبال دارند.

جشنواره نیکوکاری امسال با هدف «سلامت، توانمندی و تحکیم نهاد خانواده» برگزار می‌شود.

همچنین ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی و کمک به نیازمندان از جمله اهداف برگزاری این جشنواره ملی است.

با برگزاری این جشنواره بخشی از نیازهای نیازمندان با کمک‌های مردم تامین می‌شود.

سال گذشته مردم حدود6 میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نیازمندان اهدا کردند که پیش‌بینی می‌کنیم این رقم امسال افزایش یابد.

در تبلیغات جشن نیکوکاری «تنها 60 ثانیه برای شاد کردن یک خانواده نیاز است» که این پیام نشان‌دهنده آن است که برای انجام عملی بزرگ می‌توان از کوتاه‌ترین فرصت‌ها بهره برد.

ما عقیده داریم که مردم ستون اصلی خیمه امداد هستند که در این راستا باید مددکاری اجتماعی رونق پیدا کند و همه مردم یک امدادگر باشند.همزمان با نواخته شدن زنگ احسان و نیکوکاری جشن نیکوکاری برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه با نگاه به فرهنگ‌سازی و مشارکت دانش‌آموزان در مسائل اجتماعی برگزار خواهد شد.

ویژه برنامه باز باران با بخشهای متنوع وبصورت مستقیم مراسم جشن نیکوکاری را تحت پوشش قرار می دهد.

عوامل این برنامه:

تهیه کننده:آقایان پازوکی- هاشمی-  عظیمی

نویسنده:عبدالهی-  موگویی-  بشری

گوینده:احمدیان – نعمت الهی-  یاوری

گزارشگر:خانی-  اشرفی

به همراهی مجری آقای مقیم ،مجری بازیگر

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.