جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

باز باران - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

باز باران

باز باران


Loading the player...صدای مرکز قم، نور براي انعکاس اين مراسم جهت بهره برداري هموطنان وهم استاني هاي گرامي اقدام به ارتباط مستقيم وپخش زنده مراسم از ساعت 11:00 روز پنجشنبه نموده است.

تفاوت يک مسلمان با معتقد به تفکر سرمايه داري اما به نوع هزينه کردن آن برمي گردد. يک مسلمان علاوه بر اين که به قناعت توصيه شده، روا نيست که درآمد اضافه بر هزينه زندگي خود را به انباشت ثروت شخصي اختصاص دهد بلکه بايد به رفع فقر از جامعه کمک کند.

به نيکي مي انديشم. به آنچه در لبخند مهربان اين مردم موج مي زند
به روح پاک مردان و زناني که شادي هاي خود را نثار ديگران مي کنند.
به صف مشتاقان نيکوکاري. اي خداي نيکوکاران، هزاران آفرين بر خلقت تو.
چه نيکو از روح خويش در پيکر اينان دميده اي.
چه سزاوار در دامان مهرباني خود، اينان را پرورانده اي.
تو را سپاس اي خداي نيکوکاران

امروز چشم به راه دستهاي نوازشگري است که همواره به بهانه اي، مهرباني را بين خود و همنوع خود تقسيم مي کنند. آری امروز، روز برگزاري جشن عاطفه هاست. يک روز نمادين که طي آن، اقشار مختلف جامعه براي دستگيري از همنوع خود تلاش می کنند.از همين رو، جشن عاطفه ها، جشن نيکوکاري، و...، تنها بهانه اي است براي نزديک شدن دلها به يکديگر، تنها فرصتي است براي حضور پربار و محبت آميز مردم، تا اين حقيقت بر قشر آسيب پذير و محروم جامعه آشکار شود که ما هستیم و شاید تنها فرصتی باشد تا همه فرزندان ايران را فرزندان خود بدانيم و در این فرصت از دریای ثروتی که به قیمت فقر محرومان اندوخته ایم، قطره ای را به ناداران اعانه دهیم .

عوامل این برنامه:

تهیه کننده: آقای هاشمی

اجرا: آقای خانی

گزارشگر: آقای اشرفی


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.