رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

باشگاه آذرخودروی قم مطالبات اعضای این تیم را پرداخت نکرده است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


قهرمان کاراته آسیا از لغو سفرش به اتریش برای کشور در لیگ جهانی کاراته خبر داد و گفت: باشگاه آذرخودرو هنوز مطالبات اعضای این تیم را پرداخت نکرده است.

قهرمان کاراته آسیا :

امیر مهدی‌زاده ، قرار بود برای حضور در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان اتریش عازم شهر سالزبورگ این کشور شوم که این سفر به دلیل مشکلات روادید لغو شد.

وی افزود: سفارت اتریش برای صدور روادید سفر به این کشور به دلیل برخی مشکلات سفر تیم‌های ایرانی در گذشته، از من خواسته بود که نوعی ضمانت از پلیس اتریش دریافت کنم که این امر نیازمند زمان و هزینه زیادی بود و به همین دلیل از سفر به این کشور منصرف شدم.

قهرمان کاراته آسیا گفت: پس از مسابقات اتریش، در دور بعدی مسابقات لیگ جهانی در کشور دیگر، در این رقابت‌ها شرکت می‌کنم و خوشبختانه با حمایت باشگاه یاسین پیشرو دغدغه مالی در این زمینه وجود ندارد.

مهدی‌زاده در مورد وضعیت مطالبات وی و اعضای آذرخودرو بیان کرد: باشگاه آذرخودرو هنوز مطالبات اعضای تیم را پرداخت نکرده است و اخیراً در جلسه‌ای که با مدیرعامل باشگاه داشتیم وی قول داد تا یکی دو ماه آینده مطالبات تمام اعضای تیم را پرداخت کند و ما هم چاره‌ای جز صبر نداریم.

وی عنوان کرد: با توجه به روال فعلی و شرایطی که رخ داد بعید است آذرخودرو در فصل اینده سوپرلیگ کاراته تیمداری کند و آینده من نیز در مورد تیم آینده‌ام مشخص نیست و فعلا به فکر تمرینات انفرادی‌ام هستم.

ملی پوش قمی کاراته تصریح کرد: از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم و تصمیمی برای حضور در فصل آینده سوپرلیگ نگرفته‌ام و باید صبر کنیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد./تسنیم

آدرس کوتاه :