رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

باشگاه صبا خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرپرست تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه باشگاه صبا خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران در مسابقات این تیم شده است گفت: تیم فوتبال صبای قم امروز به دیدار تیم ملی جوانان می‌رود.

حیات پور خبر داد؛

علی حیات‌پور اظهار داشت: با توجه به تکرار اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال صبا، باشگاه صبا بار دیگر به صورت رسمی به سازمان لیگ اعتراض کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران در مسابقات این تیم شده است.

وی افزود: پیش از این در مسابقات آغازین نیم فصل نخست همانند مسابقه با تیم‌های تراکتورسازی و استقلال صنعتی خوزستان، اشتباهات داوری گریبانگیر صبا شد و این اشتباهات در بازی خارج از خانه صبا برابر سایپا هم تکرار شد و زمینه را برای شکست سنگین صبا در کرج فراهم کرد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: در نامه‌ای که به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم، از سازمان لیگ خواسته‌ایم که موضوع داوری دیدار صبا و سایپا بررسی شود تا از تکرار این اشتباهات در بازی‌های آینده صبا و مسابقات تیم‌های دیگر تا حد ممکن جلوگیری شود.

حیات‌پور درباره دیدار صبا برابر پیکان بیان داشت: پس از بازی با پیکان مقرر شد امروز برنامه‌ای برای برگزاری یک بازی دوستانه در دستور کار قرار گیرد و پس از بازی امروز، صبا یک روز را به طور کامل استراحت کند و از روز دوشنبه تمرینات خود را از سر بگیرد.

وی عنوان کرد: تیم ملی فوتبال جوانان، حریف تدارکاتی صبای قم شده است و قرار است دو تیم عصر امروز مسابقه‌ای را در کمپ تیم‌های ملی برابر هم برگزار کنند و نفراتی که در بازی با پیکان بازی نکرده تا مدت کوتاهی در میدان بوده‌اند احتمالا در بازی امروز به میدان می‌روند.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: تمرینات صبا از روز دوشنبه ۳۰ فروردین در ورزشگاه هلال احمر قم دنبال می‌شود و صبا خود را مهیای بازی روز جمعه ۴ اردیبهشت با گسترش فولاد در تبریز می‌کند.

آدرس کوتاه :