جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

باشگاه صبا خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

باشگاه صبا خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران است


سرپرست تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه باشگاه صبا خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران در مسابقات این تیم شده است گفت: تیم فوتبال صبای قم امروز به دیدار تیم ملی جوانان می‌رود.

حیات پور خبر داد؛

علی حیات‌پور اظهار داشت: با توجه به تکرار اشتباهات داوری علیه تیم فوتبال صبا، باشگاه صبا بار دیگر به صورت رسمی به سازمان لیگ اعتراض کرده و خواستار رسیدگی به وضعیت قضاوت داوران در مسابقات این تیم شده است.

وی افزود: پیش از این در مسابقات آغازین نیم فصل نخست همانند مسابقه با تیم‌های تراکتورسازی و استقلال صنعتی خوزستان، اشتباهات داوری گریبانگیر صبا شد و این اشتباهات در بازی خارج از خانه صبا برابر سایپا هم تکرار شد و زمینه را برای شکست سنگین صبا در کرج فراهم کرد.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: در نامه‌ای که به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم، از سازمان لیگ خواسته‌ایم که موضوع داوری دیدار صبا و سایپا بررسی شود تا از تکرار این اشتباهات در بازی‌های آینده صبا و مسابقات تیم‌های دیگر تا حد ممکن جلوگیری شود.

حیات‌پور درباره دیدار صبا برابر پیکان بیان داشت: پس از بازی با پیکان مقرر شد امروز برنامه‌ای برای برگزاری یک بازی دوستانه در دستور کار قرار گیرد و پس از بازی امروز، صبا یک روز را به طور کامل استراحت کند و از روز دوشنبه تمرینات خود را از سر بگیرد.

وی عنوان کرد: تیم ملی فوتبال جوانان، حریف تدارکاتی صبای قم شده است و قرار است دو تیم عصر امروز مسابقه‌ای را در کمپ تیم‌های ملی برابر هم برگزار کنند و نفراتی که در بازی با پیکان بازی نکرده تا مدت کوتاهی در میدان بوده‌اند احتمالا در بازی امروز به میدان می‌روند.

سرپرست تیم فوتبال صبای قم تصریح کرد: تمرینات صبا از روز دوشنبه ۳۰ فروردین در ورزشگاه هلال احمر قم دنبال می‌شود و صبا خود را مهیای بازی روز جمعه ۴ اردیبهشت با گسترش فولاد در تبریز می‌کند.

آدرس کوتاه :