جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

بانوان تنیسور قم به لیگ دسته اول کشور اعزام شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بانوان تنیسور قم به لیگ دسته اول کشور اعزام شدند


نایب رئیس هیئت تنیس استان قم از اعزام تیم تنیس بانوان قم به رقابت‌‌های فصل جدید لیگ دسته اول تنیس بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد.

نایب رئیس هیئت تنیس استان قم:

 

فائزه خداکرمی امروز در قم اظهار کرد: تنیس بانوان قم از سال گذشته به دلیل حضور موفق خود در رقابت‌های باشگاه‌های دسته اول کشور، سهمیه حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور را حفظ کرده است.

وی ادامه داد: با برنامه‌های متنوعی که در زمینه استعدادیابی و سرمایه‌گذاری بر روی رده‌های سنی پایه این رشته ورزشی داشته‌ایم خوشبختانه دختران و بانوان مستعد تنیس قم به پیشرفت بسیار خوبی در این رشته ورزشی رسیده‌ و در مسابقات قهرمانی و لیگ کشور حضور پرقدرتی دارند.

نایب رئیس هیئت تنیس استان قم در ادامه از حضور بانوان تنیس‌باز قم در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول تنیس بانوان باشگاه‌های کشور خبر داد و افزود: تیم باشگاه بازرگانی ناصر امین با ترکیبی از بهترین بانوان تنیس‌باز قم با سایر رقبا در فصل جدید لیگ دسته اول تنیس بانوان رقابت می‌کند.

وی یادآور شد: رقابت‌های فصل جدید لیگ دسته اول تنیس بانوان کشور در حالی از امروز آغاز می‌شود که میزبانی دور رفت این مسابقات را هیئت تنیس استان مازندران و شهرستان ساری بر عهده دارد و تیم بازرگانی ناصرامین قم با ترکیبی کاملا بومی و با بازیکنانی از رده‌های مختلف سنی در این پیکارها حضور یافته است.

خداکرمی ابراز کرد: این دوره از رقابت‌ها درحالی به مدت یک هفته در ساری برگزار می‌شود که تیم تنیس بانوان بازرگانی ناصرامین قم در چارچوب بازی‌های فصل گذشته لیگ دسته اول با قرار گرفتن بین تیم‌های برتر به صورت مستقیم جواز حضور در لیگ برتر تنیس بانوان کشور را به دست آورد.

وی با اشاره به محدودیت‌ها و مشکلات مالی در بخش بانوان هیئت تنیس استان قم تصریح کرد: متاسفانه به دلیل عدم وجود منابع مالی در جذب بازیکنان مورد نظر امکان حضور در فصل جدید لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور برای تیم بازرگانی ناصرامین قم میسر نشد و به همین دلیل هم اکنون در مسابقات لیگ دسته اول تنیس حضور یافته‌ایم تا مسیر پیشرفت بانوان قم در این رشته متوقف نشود.

نایب رئیس هیئت تنیس استان قم در ادامه با اشاره به بازیکنان اعزامی به این رقابت‌ها، عنوان کرد: نفرات اعزامی تیم بازرگانی ناصرامین قم به مسابقات فصل جدید لیگ دسته اول تنیس بانوان باشگاه‌های کشور در حالی معرفی شدند که ما بازیکن ملی‌پوش تنیس قم را نیز در کنار تیم داریم.

وی خاطرنشان کرد: نازنین‌السادات حسینی که از سوی فدراسیون تنیس به اردوی تیم ملی تنیس دختران کشورمان نیز دعوت شده و در رنکینگ نفرات برتر کشور در رده سنی زیر 14 سال نیز رتبه دارد، به همراه مینا آتشی در این دوره از رقابت‌ها در ترکیب تیم باشگاه بازرگانی ناصر امین قم حضور دارد

خداکرمی که مسئولیت هدایت تیم بازرگانی ناصرامین قم را در این دوره از رقابت‌ها بر عهده دارد، در پایان اظهار کرد: مشکلات مالی بزرگترین مانع در مسیر رو به رشد تنیس قم به شمار می‌رود و امیدارم روزی فرا برسد که موفقیت‌های ما به خاطر مسائل مالی مورد تاثیر منفی قرار نگیرد. / فارس

آدرس کوتاه :