جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

بانوان پژوهشگر رضوی‌ تقدیر شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بانوان پژوهشگر رضوی‌ تقدیر شدند


15 نفر از بانوان رضوی‌پژوه با اهدای لوح در همایش بین‌المللی امام رضا(ع) اسوه حیات طیبه تقدیر شد.

همزمان با آغاز دهه کرامت

 

همایش بین‌المللی امام رضا(ع) اسوه حیات طیبه ظهر امروز همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر در سالن اجتماعات موسسه آموزش عالی بنت الهدی برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد مهدی صفورایی، رئیس موسسه آموزش عالی بنت الهدی در این مراسم خاطرنشان کرد: اجرای این همایش بین‌المللی در قم بر عهده موسسه عالی بنت الهدی قرار گرفت و این موسسه طی فراخوانی از همه بانوان طلبه خارجی و ایرانی دعوت شد تا مقالات خود را در سه حوزه حیات «علمی، تربیتی و اجتماعی»، «حیات تربیتی اخلاقی» و «حیات سیاسی» امام رضا(ع) به دبیرخانه این همایش ارسال کنند که با استقبال خوبی مواجه شدیم و در مدت سه ماه تعداد 195 مقاله از سراسر ایران به دبیرخانه این همایش ارسال شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از کارشناسی‌های دقیق و مطالعه تمام مقالات ارسالی سه مقاله برتر انتخاب شد و 12 مقاله دیگر از طرف هیئت کارشناسی شایسته تقدیر اعلام شدند.

وی عنوان کرد: یک مقاله از هر یک از همایش‌هایی که در شهرهای قم، مشهد و شیراز برگزار می‌شود و پنج مقاله دیگر هم از همایش‌های خارج از کشور انتخاب می‌شود تا برای رقابت نهایی به همایش اصلی که اول شهریور ماه در تهران برگزار خواهد شد، ارسال شوند و در نهایت مقاله برتر این همایش معرفی خواهد شد.

از 15 بانوی رضوی‌پژوه با اهدای لوحی در پایان این همایش تقدیر و تشکر شد./ فارس

آدرس کوتاه :