جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

بانک های قم منابع خود را برای رشد و توسعه استان اختصاص دهند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بانک های قم منابع خود را برای رشد و توسعه استان اختصاص دهند


سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری قم گفت: امروز بانک های استان باید منابع خود را برای رشد، توسعه و پیشرفت استان اختصاص داده و اعتبارات خود را در عرصه های مختلف اقتصادی تزریق کنند.

دهناد عنوان کرد؛

سید رضا دهناد دوشنبه شب در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان قم اظهار داشت: با توجه به تدوین بسته خروج از رکود اقتصادی در کشور، باید با همت و تلاش مضاعف و همکاری همه نهادهای اقتصادی و بانک ها، این برنامه ها را به خوبی در استان دنبال کنیم.

وی با اشاره به نقش موثر بانک ها در نظام اقتصادی کشور، منابع مالی بانک ها را جایگزین مناسبی برای منابع مالی کشور عنوان کرد و افزود: در وضعیت اقتصادی نامطلوب کنونی و فشار تحریم ها و رکود، باید برای پویایی و رونق دوباره اقتصادی در قم همت و تلاش مضاعف داشته باشیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قم نیز در این جلسه بر همکاری و مشارکت بانک ها در اعطای تسهیلات به ویژه تسهیلات قرض الحسنه، تاکید کرد.

سید صدرالدین موسوی افزود: بانک های عامل استان قم توانمندی ها و ظرفیت های گسترده ای دارند که باید از این ظرفیت ها برای رشد و تقویت واحدهای تولیدی و صنعتی استان و حمایت از بخش خصوصی به خوبی استفاده کنیم.

جلسه شورای هماهنگی بانک های استان قم با حضور سرپرست استانداری قم، معاونین استاندار و جمعی از مدیران و روسای دستگاههای اجرایی و مدیران عامل بانک های استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد.

آدرس کوتاه :