جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

باید از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج آموزه‌های انقلاب استفاده کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

باید از ظرفیت فضای مجازی برای ترویج آموزه‌های انقلاب استفاده کرد


معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام علی‌بن‌ابیطالب (ع) گفت: در فضای مجازی بستر مناسبی برای تبلیغ آرمان‌ها و آموزه‌های انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

رضا فقیهی؛

رضا فقیهی در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم که به مناسبت دهه فجر در سالن جلسات این شورا برگزار شد، با اشاره به اینکه از تاریخ 9 تا 19 دی ماه ایام بصیرت نام‌گذاری شده است، اظهار کرد: دیدار مردم قم با رهبر انقلاب اسلامی در این دهه بسیار مفید بوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) به برخی حرکت‌های رسانه‌ای دشمن اشاره کرد و افزود: برای اینکه بتوانیم دشمن را در رسیدن اهدافش ناکام بگذاریم، باید در انجام برنامه‌های خود به بازتاب رسانه‌ای نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

فقیهی تخریب ارزش‌های اسلامی را یکی از اهداف رسانه‌های دشمن دانست و تصریح کرد: امیدواریم در برنامه‌های آینده خود بتوانیم چهره واقعی رسانه‌های دشمن را برای همگان به نمایش بگذاریم تا دیگر ترفندهای دروغین رسانه دشمن تاثیری نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه امسال در 9 دی شاهد موضع‌گیری مناسب نخبگان بودیم، اذعان داشت:‌ این موضوع نشان می‌دهد که اگر نسبت به این قشر نگاه ویژه‌ای داشته باشیم به دستاوردهای مناسبی خواهیم رسید.

فقیهی از هجمه برخی رسانه‌های ناآگاه برای تخریب اعتقادات مردم یاد کرد و گفت: این رسانه‌ها از خط قرمز نظام عبور کردند و به دفاع از عملکرد فتنه‌گران پرداختند.

وی با تاکید بر اینکه رسانه‌های مذکور با استفاده از عملیات روانی و فتنه داخلی به دنبال برداشتن حصر سران فتنه بودند، عنوان کرد: خواسته‌های این افراد مخالف با نظر رهبر انقلاب اسلامی بوده است به همین علت باید در برابر آنها ایستادگی کنیم.

فقیهی خاطرنشان کرد: دشمن با تاکید بر اینکه رهبری حامی دولت گذشته بوده‌اند به دنبال انداختن مشکلات جامعه اسلامی بر گردن دولت قبلی است.

وی با تاکید بر اینکه برخی رسانه‌ها به دنبال غفلت نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی از خدمات انقلاب هستند، اظهار کرد: سپاه استان قم آمادگی دارد با همکاری بخش‌های فرهنگی در زمینه تببین آرمان‌های انقلاب، کتاب و محصولات فرهنگی موثر تهیه کند.

وی از برخی اتفاقات روز 9 دی یاد کرد و گفت: در جریان فتنه، افراد گمراه، جمهوری بودن و اسلامی بودن نظام را زیر سوال بردند اما مردم با اعلام برائت از فتنه‌گران در روز 9 دی، جمهوری اسلامی را تثبیت کردند.

فقیهی با اشاره به اینکه امروزه در فضای مجازی بستر مناسبی برای تبلیغ آرمان‌ها و آموزه‌های انقلاب اسلامی ایجاد شده است، تاکید کرد: دستگاه‌های مختلف به ویژه دستگاه‌های فرهنگی باید به این فضا ورود پیدا کنند.

وی در پایان تاکید کرد: اگر بتوانیم از این فضا به خوبی استفاده کنیم می‌توانیم با صرف وقت بسیار کم، اطلاعات گسترده‌ای را در اختیار مردم قرار دهیم.

آدرس کوتاه :