جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

بخشی از مشکلات باشگاه صبای قم به دلیل بدهی‌های فصول گذشته است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بخشی از مشکلات باشگاه صبای قم به دلیل بدهی‌های فصول گذشته است


مدیر عامل باشگاه صبای قم از کمک حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی به حل مشکلات صبا خبر داد و گفت: بخشی از مشکلات این فصل صبا به دلیل بدهی‌های فصول قبل این باشگاه است.

جهانبینی خبر داد؛

عباس جهان بینی اظهار داشت: مشکلات مالی فقط مختص باشگاه صبا نیست و بیشتر باشگاه‌های ایران این معضل را در پیش رو دارند اما مسئله این است که بخشی از مشکلات این فصل صبا به دلیل بدهی‌های فصول قبل این باشگاه است و ما مجبور شدیم قسمت قابل توجهی از اعتباراتمان را پای بدهی‌های گذشته هزینه کنیم.

وی افزود: می‌توان به جرئت گفت اگر مبالغی که برای پرداخت بدهی‌ها هزینه شد برای تیم این فصل خرج می‌شد در حال حاضر با پرداخت ۸۰ درصدی مبالغ قرارداد یکی از باشگاه‌های خوش حساب لیگ بر‌تر بودیم.

مدیرعامل باشگاه صبای قم گفت: باشگاه صبا متعهد شده بود که ۲۰ درصد مبالغ قرارداد بازیکنان تا پیش از آغاز سال نو پرداخت شود اما مشکلاتی اداری پیش آمد و در ‌‌نهایت در تاریخ ۷ فروردین ماه، ۱۰ درصد پرداخت کردیم و تا پایان فروردین ۱۰ درصد دیگر به آن‌ها پرداخت کنیم که مجموع پرداختی ما حدود ۵۰ درصد می‌شود.

جهان بینی بیان داشت: سازمان لیگ در ابتدای فصل قول داده بود از منابع درآمدی همانند تبلغیغات محیطی و پخش تلویزیونی، مبالغی در حدود ۴۰ درصد هزینه‌های باشگاه‌ها را پرداخت کند که هنوز از آن بخش چیزی دست ما را نگرفته است.

وی عنوان کرد: طبیعی است که اگر این اتفاق رخ دهد و بر اساس قولی که رئیس سازمان لیگ و همکارانشان داده‌اند این مبالغ زود‌تر در اختیار باشگاه‌ها قرار گیرد، می‌توانیم حتی ۲۰ درصد دیگر را نیز به زودی به بازیکنانمان پرداخت کنیم.

بازیکنان و کادر فنی صبا شایسته تقدیر است

مدیر عامل باشگاه صبای قم تصریح کرد: در بازی‌های گذشته مثل بازی با پدیده یا تراکتورسازی، بازیکنان ما شایستگی پیروزی را داشتند اما اتفاقاتی افتاد که از پیروزی دور ماندیم و تیم ما تیم جوان و با انگیزه‌ای است که شایستگی آن حضور در رده‌های بالا‌تر لیگ است.

جهان بینی افزود: در صورتی که برخی اشتباهات داوری یا بد اقبالی ما نبود باید حالا در جمع ۵ تیم بر‌تر لیگ قرار داشتیم اما در هر صورت تلاش بازیکنان و کادر فنی تاکنون شایسته تقدیر است.

آدرس کوتاه :