جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

بداقبالی در چند وزن سبب شد نایب قهرمان نوجوانان آسیا شویم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بداقبالی در چند وزن سبب شد نایب قهرمان نوجوانان آسیا شویم


مربی تیم ملی تکواندو با بیان اینکه بداقبالی در چند وزن سبب شد بار دیگر به کسب مقام نایب قهرمانی بسنده کنیم، گفت: سهمیه تکواندوی قم در تیم‌های ملی افزایش می‌یابد.

رضاپور عنوان کرد؛

روح‌الله رضا‌پور اظهار داشت: حضور در مسابقات تکواندوی نوجوانان آسیا در چین تایپه فرصت خوبی برای عرض اندام تکواندوکاران نوجوان بود و تیم ملی کشورمان بار دیگر در این مسابقات افتخار آفرینی کرد.

وی افزود: پیش از برگزاری این مسابقات عزمی جدی برای کسب نخستین قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان داشتیم اما بداقبالی در چند وزن سبب شد بار دیگر به کسب مقام نایب قهرمانی بسنده کنیم.

مربی قمی تیم ملی تکواندو گفت: علی چهرقانی تکواندوکار قمی تیم ملی نوجوانان که در وزن دوم در این مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب مدال نشد و با وجود شایستگی فراوان از دستیابی به مدال محروم ماند.

رضا‌پور بیان کرد: حضور این تکواندوکار نوجوان در تیم ملی سرآغازی بر حضور نمایندگان تکواندوی قم در تیم‌های ملی بود و با ادامه این روند سهمیه تکواندوی قم در تیم‌های ملی افزایش می‌یابد.

وی عنوان کرد: تیم ملی تکواندو پس از پایان این مسابقات خود را برای مسابقات جهانی آماده می‌کند در حالی که علاوه بر چهرقانی، محمد صفایی نیز یکی از امیدهای حضور در مسابقات جهانی تکواندو از استان قم است.

مربی قمی تیم ملی تکواندو تصریح کرد: تکواندوی قم در رده سنی نونهالان نیز یک تکواندوکار برجسته و دارای امید برای حضور در مسابقات جهانی دارد و این، نشان از رشد تکواندوی قم به ویژه در رده‌های سنی پایه دارد.

رضا‌پور خاطرنشان کرد: قرار است تیم‌های تکواندوی نونهالان و نوجوانان قم امسال در مسابقات تکواندوی قهرمانی کشور شرکت کنند و تکواندوکاران بزرگسال نیز در قالب تیم‌های غیر بومی در لیگ حاضر می‌شوند.

آدرس کوتاه :