جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

برای تکرار افتخارات جهانی به حمایت نیاز دارم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برای تکرار افتخارات جهانی به حمایت نیاز دارم


بانوی طلایی ورزش قم در مسابقات جهانی 2016 آرژانتین گفت: برای تکرار موفقیت‌هایم در عرصه جهانی به حمایت استانداری قم و مسئولان ورزش نیاز دارم.

بانوی طلایی ورزش قم در مسابقات جهانی

ثریا پارس‌لاری  اظهار کرد: از اینکه در ورزش فعالیت می‌کنم بیشتر جنبه تاثیر مفید و مثبت آن بر سلامتی‌ام ارزش دارد و از اینکه وارد عرصه قهرمانی شده‌ام فقط به عشق افتخارآفرینی برای مردم استان و کشورم است.

وی ادامه داد: تا کنون سه دوره در سال‌های 2011 در کشور سوئد، 2013 در کشور آفریقای جنوبی و 2015 در کشور آرژانتین حضور در مسابقات جهانی ورزشکاران پیوند اعضاء را تجربه کرده‌ام و مجموعا از این رقابت‌ها بیش از 10 مدال برای ورزش قم و کشورم به دست آورده‌ام.

دارنده مدال‌های رنگارنگ مسابقات جهانی ورزش‌های پیوند اعضاء اضافه کرد: در پیکارهای جهانی سال جاری که به میزبانی شهر ماردل‌پلاتای آرژانتین به انجام رسید در مواد پرتاب وزنه و پرتاب دیسک رشته دو و میدانی به مصاف حریفان خود رفتم و خوشبختانه از این رقابت‌ها دو مدال طلا گرفتم.

وی یاد آور شد: رقابت‌های جهانی 2015 در ماردل‌پلاتای آرژانتین به واقع سطح فنی و کیفی بسیار بالایی داشت و کسب مدال از این رقابت‌ها در تمام رشته‌ها بسیار سخت بود اما به لطف خدا، دعای پدر و مادرم و انگیزه‌ای که برای رفتن روی سکو داشتم به مدال رسیدیم.

پارس‌لاری عنوان کرد: قبل از اینکه به مسابقات بروم واقعا امیدی به کسب مدال نداشتم اما همواره مادرم که نقش یک مشوق و مربی را به خوبی برایم ایفا می‌کند مرتب من را برای کسب مدال تشویق می‌کرد، ضمن اینکه کادر فنی تیم دو و میدانی ایران نیز به خوبی به من انگیزه می‌داد.

وی خاطرنشان کرد: وقتی وارد مسابقات شدم واقعا کار برای کسب مدال را سخت دیدم اما وقتی متوجه شدم باید با رقبایی از کشور آمریکا، انگلیس و فنلاند برای کسب مدال طلا رقابت کنم، مهمترین موضوعی که به من انگیزه می‌داد تا برای طلا تلاش کنم، قرار گرفتن پرچم ایران بالاتر از آمریکا بود که خوشبختانه اینگونه شد.

دارنده مدال‌های طلای پرتاب دیسک و پرتاب وزنه مسابقات جهانی 2015 ورزشکاران پیوند اعضاء در کشور آرژانتین تصریح کرد: به دست آوردن این مدال‌ها حاصل ماه‌ها تلاش و تمرین سخت و طاقت‌فرسا بود بدون اینکه امکانات مطلوب و حمایت آنچنانی از نظر مالی داشته باشم.

وی عنوان کرد: به واقع از تمام مسئولان مرتبط با ورزش قم به ویژه استاندار قم می‌خواهم که به قهرمانان به ویژه ورزشکاران موفق بخش بانوان توجه و نگاه ویژه داشته باشند. باز هم می‌گویم که ابتدا برای سلامتی‌ام و در درجه دوم برای سربلندی کشورم تلاش کردم اما حقیقت این است که وقت زیادی برای به دست‌ آوردن این موفقیت صرف کرده‌ام و حداقل درخواست من این است که مورد حمایت مالی و تامین شغل قرار بگیرم.

ثریا پارس‌لاری در رشته دو و میدانی و در مواد پرتاب وزنه و پرتاب دیسک همراه با کاروان ورزشی پیوند اعضاء کشورمان راهی رقابت‌های 2015 قهرمانی جهان در کشور آرژانتین شد و با کسب دو مدال طلای این رقابت‌ها دست پر به ایران و شهر قم بازگشت.

آدرس کوتاه :