جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

برای پیشرفت در جودو روی نوجوانان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برای پیشرفت در جودو روی نوجوانان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم


رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم استان قم گفت: برای پیشرفت در بخش مبارزه رشته جودو روی رده‌های سنی پایه به ویژه نوجوانان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم:

 

سعید علیزاده امروز در قم، اظهار کرد: تیم منسجمی را برای حضور در مسابقات لیگ رده سنی نوجوانان جودو باشگاه‌های کشور آماده‌ کرده‌ایم و این تیم از امروز با حریفان خود برای کسب یک عنوان ارزشمند به رقابت می‌پردازد.

وی ادامه داد: ما در بخش کاتا جودو یک استان موفق و پیشرفته در جودو کشور هستیم اما در بخش مبارزه هنوز جای کار داریم، به همین دلیل وقت خود را روی سرمایه‌گذاری در رده‌های سنی پایه گذاشته‌ایم و تیمی که در لیگ نوجوانان به میدان می‌رود در واقع پشتوانه آینده جودو قم محسوب می‌شود.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم اضافه کرد: بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون جودو و کوراش کشورمان دوره جدید رقابت‌های لیگ جودو رده سنی نوجوانان باشگاه‌های کشور از امروز رسما آغاز می‌شود و تیم‌ها استارت جدی خود را برای قهرمانی خواهند زد.

وی خاطرنشان کرد: این پنجمین دوره لیگ رده سنی نوجوانان جودو باشگاه‌های کشور است که به میزبانی سالن ورزشی شهید افراسیابی تهران برگزار می‌شود و تیم‌ها در حالی با یکدیگر روبه‌رو می‌شوند که تیم شهید زین‌الدین قم نیز چهار مسابقه حساس پیش‌رو دارد.

علیزاده عنوان کرد: تیم جودو شهید زین‌الدین قم در دور نخست با تیم هیئت جودو ایلام دیدار می‌کند،‌ در دور دوم به مصاف تیم ملوان هرمزگان می‌رود، در دور سوم مقابل تیم شهرداری گرم‌دره قرار می‌گیرد و در دور چهارم برابر تیم هیئت جودو اصفهان صف‌آرایی خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به راهیابی تیم شهید زین‌الدین قم به لیگ برتر نوجوانان کشور، ابراز کرد: رقابت‌های مرحله مقدماتی لیگ برتر رده سنی نوجوانان جودو کشور از جذابیت بسیار بالایی برخوردار بود و تمام تیم‌های شرکت کننده با انگیزه کسب مجوز صعود به مرحله نهایی گام به میدان رقابت گذاشته بودند.

رئیس هیئت جودو و کوراش استان قم افزود: در پایان بازی‌های مرحله مقدماتی از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر جودو نوجوانان باشگاه‌های کشور تعداد 10 تیم جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند و خوشبختانه تیم پسران جودو شهید زین‌الدین قم نیز در بین صعود کننده‌ها قرار گرفت.

وی یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون جودو و کوراش کشورمان، دیدارهای مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر جودو نوجوانان ایران با حضور 14 تیم از استان‌های مختلف به میزبانی سالن ورزشی شهید افراسیابی تهران برگزار شد.

علیزاده با بیان اینکه تیم جودو شهید زین‌الدین قم با ترکیبی متشکل از استعدادهای آینده‌دار این رشته و محصول سرمایه‌گذاری این هیئت در رده‌های پایه به این مسابقات اعزام شده بود، تصریح کرد: خوشبختانه این تیم در کنار 9 تیم مدعی دیگر جواز حضور در مرحله پایانی این پیکارها را کسب کرد.

وی افزود: با پایان بازی‌های مرحله مقدماتی تیم‌های بسیج مقاومت، بازار مبل خراسان‌رضوی، شهرداری گرم‌دره، هیئت جودو اصفهان، هیئت جودو همدان، هیئت جودو چالوس، شهید زین‌الدین قم، ملوان هرمزگان، بسیج مقاومت گیلان، هیئت جودو خوزستان و آموزش و پرورش البرز به مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها راه پیدا کردند./ فارس

آدرس کوتاه :