رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

برای کسب امتیاز در قم مبارزه خواهیم کرد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان این که برابر صبا مشکلات زیادی در پیش داریم گفت: برای کسب امتیاز در قم مبارزه خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی:

تونی اولیویرا ، در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: وقتی در مورد صبا صحبت می‌کنیم باید بگوییم که آنها از نظر جایگاه در مکان بهتری از ما هستند و این به قابلیت‌های خوب صبا و سازماندهی این تیم و مربی خوبی که در این تیم حضور دارد مرتبط است.

وی افزود: برابر صبا مشکلات زیادی در پیش داریم و به همین ترتیب ما نیز تمام تلاش خود را می‌کنیم و مثل همه بازی‌های برای کسب امتیاز در این بازی مبارزه خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: صبای قم در حال حاضر کیفیت بالایی دارد و شرایط ما هم نسبت به گذشته بهتر شده و من انتظار دارم که بازی بهتری شاهد باشیم.

اولیویرا بیان داشت: سامان نریمان جهان و سینا عشوری مصدوم هستند و در بازی فردا برابر صبا به میدان نمی‌روند اما سایر نفرات ما در اختیار کادر فنی هستند.

وی درباره دربی تهران عنوان کرد: دربی همیشه هیجان انگیز است و مشخص نیست چه تیمی برنده آن خواهد بود اما آن بازی آنها بوده و هرکس باید نگران بازی خودش باشد.

سرمربی تراکتورسازی در مورد احتمال حضور مهرداد طهماسبی و نمایش ضعیف اخباری در بازی قبل تصریح کرد: دروازه بان ما فردا مشخص می‌شود و شما به فکر آن پنالتی که اخباری در بازی جام حذفی با صبا مهار کرد نیستید و به آن ۴ گل که در بازی قبل دریافت کرد فکر می‌کنید اما هر کسی که دروازه‌بان ما باشد امیدوار به حفظ دروازه و باز نشدن دروازه مان هستیم.

اولیویرا در مورد ترک تراکتورسازی و برخی شعارها در این باره گفت: هیچ وقت برای آن روز گریه نخواهم کرد زیرا زمانی که بخواهم از تبریز بروم با خاطرات روزهای خوب از اینجا خواهم رفت./مهر

آدرس کوتاه :