جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برترین‌های انفرادی تکواندو نونهالان قم معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های انفرادی تکواندو نونهالان قم معرفی شدند


رقابت‌‌های تکواندو قهرمانی رده سنی نونهالان استان قم به منظور اعزام به مسابقات لیگ و قهرمانی کشور با معرفی افراد برتر اوزان مختلف به پایان رسید.

در خانه تکواندو؛

مسابقات تکواندو قهرمانی رده سنی نونهالان قم با شرکت مدعیان این رده سنی از باشگاه‌ها و تیم‌های فعال تکواندو در استان قم برگزار شد و امروز نفرات برتر خود در اوزان مختلف این رده سنی را شناخت، ضمن اینکه برترین‌ها در خانه تکواندو تجلیل شدند.

در پیکارهای قهرمانی تکواندو نونهالان استان قم تکواندوکاران بیشتر باشگاه‌های فعال تکواندو در قم حضور داشتند که رقابت‌ خود را برای کسب مدال و قرار گرفتن بر روی یکی از سکوهای اول تا سوم مسابقات قهرمانی تکواندو نونهالان قم در اوزان مختلف برگزار کردند و نفرات برتر معرفی شدند.

این مسابقات در رده سنی نونهالان بین استعدادهای آینده ساز تکواندو استان قم در حالی به انجام رسید که با توجه به نزدیکی روزهای پایانی سال تحصیلی استقبال از آن نسبت به رقابت‌های قبلی تکواندو در مسابقات استانی بیشتر شده بود، رقابت‌هایی که با هدف شناخت نفرات مستعد تکواندو قم به منظور اعزام به پیکارهای لیگ سال 1394 باشگاه‌های کشور به انجام رسید و برترین‌های خود را شناخت.

مدعیان اوزان مختلف که در رقابت‌های تکواندو قهرمانی رده سنی نونهالان استان قم شرکت کرده بودند، در خانه تکواندو قم رقابت نزدیک و دیدنی با یکدیگر داشتند که در نهایت برترین‌ها در 10 وزن شناسایی و به اردوی تیم نونهالان قم دعوت شدند.

در حالی که نظارت مربیان تکواندو بر عملکرد استعدادهای آینده‌دار قم در این رشته، موجب افزایش سطح کیفی این رقابت‌ها شده بود، در پایان رقابت‌های تکواندو قهرمانی قم برترین‌ها به اردوی آماده‌سازی دعوت می‌شوند تا از تیرماه در رقابت‌های لیگ کشور به میدان بروند.

در حالی که در این دوره از پیکارها نزدیک به 80 تکواندوکار از باشگاه‌های فعال تکواندو قم با یکدیگر به رقابت پرداختند، برترین‌های اوزان مختلف این شانس را دارند که در قالب تیم قم به رقابت‌های قهرمانی تکواندو نونهالان سال 94 کشور نیز اعزام شوند.

البته این پیکارها در واقع مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم‌های خردسالان و نونهالان استان قم بود که در خانه تکواندو استان برگزار شد و 55 تکواندوکار در رده سنی خردسالان و 80 تکواندوکار در رده نونهالان با یکدیگر رقابت کردند تا اینکه چهره نفرات برتر مشخص شد.

نفرات برتر رده سنی نونهالان به ترتیب اوزان 10 گانه در حالی معرفی شدند که در وزن نخست محمدامین مجیدلو قهرمان شد، در وزن دوم حمیدرضا صادقی به مقام نخست دست یافت، در وزن سوم ابوالفضل مولایی جایگاه نخست را به خود اختصاص داد.

همچنین در وزن چهارم محمدمهدی رشیدی صاحب عنوان قهرمانی شد، در وزن پنجم مهدی افشار دیگر رقبا را برد و به مقام نخست رسید، در وزن هفتم محمد ابراهیمیان، در وزن هشتم امیرعباس ساکی، در وزن نهم حسین داداش‌زاده و در وزن دهم حسن داداش‌زاده و حسین آقامحمدی عناوین برتر را کسب کردند.

آدرس کوتاه :