جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

برترین‌های بدمینتون بانوان قم معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های بدمینتون بانوان قم معرفی شدند


نایب رئیس هیئت بدمینتون استان قم از مشخص شدن نفرات برتر مسابقات بدمینتون همگانی بانوان این استان برای اعزام به مسابقات منطقه‌ای کشور خبر داد.

با پایان رقابت 14 بانوی بدمینتون‌باز

معصومه پیرمرادی امروز در قم،‌ اظهار کرد: بدمینتون یکی از رشته‌های قدیمی و موفق ورزش قم به شمار می‌رود و تلاش‌های صورت گرفته برای رشد و توسعه این رشته ورزشی در سطوح مختلف سبب شده تا بدمینتون همواره یکی از هیئت‌های رو به رشد استان قم باشد.

وی ادامه داد: تلاشمان توسعه این رشته در بخش‌های مختلف همگانی و قهرمانی است، ضمن اینکه می‌خواهیم امسال در ارزیابی عملکرد سالیانه هیئت‌ها از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم جایگاه بهتری نسبت به سال گذشته به خود اختصاص بدهیم.

رئیس هیئت بدمینتون استان قم اضافه کرد: بدمینتون قم به اندازه‌ای پیشرفت کرده که اکنون ورزشکاران مستعد و آینده‌دار قم در این رشته به تیم‌های ملی رده‌های سنی مختلف دعوت می‌شوند و در رقابت‌های لیگ و قهرمانی کشور نیز حضوری موفق دارند.

وی در ادامه از برنامه‌ریزی این هیئت ورزشی برای حضور ورزشکاران قم در مسابقات مختلف کشوری سال جاری خبر داد و افزود: حضور در مسابقات لیگ بدمینتون باشگاه‌های کشور و همچنین به میدان رفتن در رقابت‌های قهرمانی کشور جزو برنامه‌های مهم هیئت به شمار می‌روند.

پیرمرادی اظهار کرد: در رقابت‌های رده‌های سنی مختلف این رشته در هر دو بخش آقایان و بانوان به میدان خواهیم رفت در حالی که رقابت‌های ‌بدمینتون منطقه‌ای قهرمانی کشور بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد و برترین‌های مسابقات قهرمانی استان قم نیز به این مسابقات اعزام می‌شوند.

وی در ادامه به برگزاری مسابقات همگانی بدمینتون بانوان در قم اشاره کرد و افزود: مسابقات بدمینتون همگانی بانوان استان قم در حالی برگزار شد که این رقابت‌ها به منظور رشد و توسعه بدمینتون در سراسر کشور از سوی فدراسیون برنامه‌ریزی شده و توسط تمام هیئت‌های استانی به انجام رسید.

نایب رئیس هیئت بدمینتون استان قم اضافه کرد: با مشخص شدن زمان و مکان مسابقات بدمینتون همگانی بانوان، این پیکارها با حضور 14 نفر شرکت‌کننده در سالن اختصاصی بدمینتون بوستان تفریحی ورزشی نرگس برگزار شد و برترین‌های خود را شناخت.

وی در ادامه به برترین‌های این دوره از مسابقات اشاره کرد و افزود: در پایان این پیکارها طاهره ندایی با برتری بر سایر رقبا بر سکوی نخست قرار گرفت و بدین ترتیب مقام قهرمانی این دوره را به خود اختصاص داد، ضمن اینکه مهسا ارسطو به مقام دوم و مدال نقره این مسابقات دست پیدا کرد و پروین قهرمان به همراه شیوا خازنی به طور مشترک به مقام سوم و مدال برنز این رقابت‌ها نائل شدند.

پیرمرادی در ادامه از برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌های این مسابقات و همچنین برنامه‌ریزی هیئت بدمینتون استان قم برای اعزام این نفرات به رقابت‌های کشوری خبر داد و افزود: با اعلام رسمی صورت گرفته از سوی هیئت بدمینتون استان قم، نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها به مسابقات منطقه‌ای کشور اعزام خواهند شد.

// فارس

آدرس کوتاه :