رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

برترین‌های تنیس روی میز بانوان جام رمضان قم مشخص شدند‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های تنیس روی میز بانوان جام رمضان قم مشخص شدند‌


رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم از حضور تیم‌های تنیس روی میز قم در مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های سنی پایه خبر داد و گفت: برترین‌های تنیس روی میز بانوان جام رمضان قم مشخص شدند.

عموئیان خبر داد؛

محمد عموییان اظهار داشت: رشد تنیس روی میز در استان قم در هر دو بخش مردان و زنان به صورت همگام پیش می‌رود و فعال شدن خانه تنیس روی میز استان قم نیز، نقش مهمی در توسعه این دو بخش در ماه‌های اخیر داشته است.

وی افزود:یکی از اهداف عمده هیئت تنیس روی میز استان قم جذب نیروهای انسانی مستعد در این رشته ورزشی است لذا از خط مشی های اساسی برای رسیدن به این مهم، برگزاری مسابقات در دوبخش بانوان و آقایان به صورت مدون و ادواری است.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم گفت: در طول ماه‌های سپری شده اخیر سعی کرده‌ایم عمده اقداماتی که به دنبال اجرای آن هستیم، اقداماتی در جهت رشد و توسعه ردهای سنی پایه در این رشته ورزشی مفرح باشد و در همین راستا برگزاری رقابت‌های استانی این رشته ورزشی را در هر دو بخش دختران و پسران در رده‌های سنی پایه برنامه‌ریزی کردیم.

عموییان بیان کرد: در راستای اهداف ارائه شده این هیئت ورزشی در تقویم ورزشی سالیانه در بخش فعالیت های ورزشی برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان و تحت عنوان جام رمضان است که با توجه به نزدیک بودن مسابقات قهرمانی کشور در بخش بانوان، مسابقات برگزار شده حکم انتخابی نفرات برتر استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور بود.

وی در ادامه به مسابقات رده سنی بزرگسالان اشاره و عنوان کرد: مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان جام رمضان قم با شرکت 32 تنیس باز از سراسر استان و در سالن شهید محمدی ورزشگاه تختی و به شیوه 2 حذفی به انجام رسید که فاطمه جوکار، ‌زهرا دوازده امامی و مائده مهدوی نفرات برتر این رده سنی بودند که موفق به کسب عناوین اول تا سوم مسابقات شدند.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان قم  تصریح کرد: مسابقات برگزار شده در بخش نوجوانان با حضور 26 ورزشکار به صورت دو حذفی به اجرا درآمد و در نهایت سارا محمدی موفق به کسب مقام اول شد و عنوان نایب قهرمانی به زینت کاکایی رسید و هانیه عموییان نیز پینگ پنگ بازی بود که سوم شد و نفراتی که موفق به عناوین برتر این رده سنی شده‌اند به مسابقات قهرمانی کشور که در مرداد ماه سال جاری در شهر همدان برگزار می گردد اعزام می شوند.

عموییان خاطرنشان کرد: مسابقات رده سنی خردسالان نیز مانند سایر رده های سنی در سالن شهید محمدی ورزشگاه تختی و  با حضور 16 ورزشکار مدعی خردسال به انجام رسید و سارا کراری، آمنه فخاریان، زهرا حاجی رضایی و زهرا مصباحی نفراتی بودند که به ترتیب مقام های اول، دوم و سوم مشترک را بدست آوردند.

آدرس کوتاه :