جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برترین‌های ششمین دوره اسکیت ایستگاهی قهرمانی قم معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های ششمین دوره اسکیت ایستگاهی قهرمانی قم معرفی شدند


تیم‌های برتر ششمین دوره مسابقات اسکیت ایستگاهی قهرمانی استان قم در گروه‌های مختلف سنی معرفی و با حضور مسئولین هیئت اسکیت قم تجلیل شدند.

در 4 گروه سنی دختران و پسران

ششمین دوره مسابقات اسکیت ایستگاهی قهرمانی استان قم با حضور پرتعداد علاقمندان به این رشته در حالی به انجام رسید که از نظر کیفی نیز سطح بالایی داشت و قرار است هیئت اسکیت قم، روی برترین‌های این مسابقات به عنوان پشتوانه‌های آتی اسکیت قم سرمایه‌گذاری کند.

بر اساس برنامه‌ریزی هیئت اسکیت استان قم، ششمین دوره مسابقات اسکیت ایستگاهی قهرمانی استان قم در هر دو بخش دختران و پسران برنامه‌ریزی و به میزبانی پیست اسکیت بوستان تفریحی ورزشی علوی در حضور پرتعداد تماشاگران علاقمند به این رشته برگزار شد.

با توجه به ثبت نام به عمل آمده در هیئت اسکیت استان قم، این دوره از رقابت‌ها با حضور بیش از 60 ورزشکار نونهال و نوجوان دختر و پسر در سه‌گروه سنی برای دختران به انجام رسید و پسران اسکیت‌باز نیز برای کسب عناوین برتر در چهار گروه سنی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

این مسابقات با هدف رشد و ارتقاء رشته ورزشی جذاب اسکیت در قم، تشویق ورزشکاران برای فعالیت در این رشته، استعدادیابی و همچنین انتخاب نفرات تیم منتخب استان قم بود تا تیمی قوی و آماده به نمایندگی از قم در مسابقات اسکیت قهرمانی کشور به میدان برود.

پس از برگزاری چند دوره مسابقه، سرانجام نفرات برتر مشخص شدند و حالا قرار است این نفرات در اردوی تیم منتخب قم حضور یابند تا بعد از کسب آمادگی لازم در ترکیب تیم هیئت اسکیت استان قم به مسابقات اسکیت ایستگاهی قهرمانی کشور اعزام شوند.

در پایان این مسابقات ورزشکاران برتر در حضور پرشور خانواده‌های خود، مفتخر به دریافت حکم و مدال قهرمانی شدند در حالی که در گروه نخست مسابقات بخش دختران، ملیکا شوشتری موفق به کسب مقام نخست شد و سارا موسوی  مقام نایب قهرمانی را کسب کرد، ضمن اینکه مقام سوم به صورت مشترک به فاطمه نظری و غزال محمدی رسید.

در گروه دوم مسابقات دختران اسکیت ایستگاهی قهرمانی قم، لیلا نوری در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد، زهرا سرمیلی موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد و مقام سوم را بهار نائینی به دست آورد، ضمن اینکه فاطمه سپهری و غزاله محمدی در رده‌های چهارم و پنجم ایستادند.

در گروه سوم بخش دختران به ترتیب مائده سبط‌نبی، سارا خداجویان و مبینا افضلی رتبه‌های اول تا سوم اسکیت ایستگاهی قهرمانی قم را کسب کردند و در گروه نخست بخش پسران، مقام‌های اول تا سوم به ابوالفضل جلالی، حسین جلالی و محمد حسن‌زاده رسید و احسان ایمانی و محمد‌حسین بالیده رتبه‌های چهارم و پنجم را به دست آوردند.

در گروه دوم پسران به ترتیب محمدمتین خان‌بابایی،‌ علی اتفاقی، محمدصدرا سرمیلی، سجاد دارابی و امیرمهدی معماریان اول تا پنجم شدند، در گروه سوم محمدعلی معبر، مجتبی سبط نبی، شهراد شیشه‌ای، امیر تلخابی و امیرمجتبی مرتضوی اول تا پنجم شدند و در گروه چهارم به ترتیب حمیدرضا انیسی، سجاد اسلامی، مجتبی رئیس‌میرزایی، امیر گل‌پرور و امیرحسین مرادی موفق به کسب عناوین برتر شدند.

این در حالی است که در پایان رقابت‌های ششمین دوره اسکیت ایستگاهی قهرمانی استان قم، حمیدرضا انیسی که موفق به کسب مقام نخست گروه چهارم رده‌های سنی مختلف شده بود، به عنوان فنی‌ترین بازیکن و محمدعلی معبر به عنوان پدیده مسابقات انتخاب شدند.

// فارس

آدرس کوتاه :