جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

برترین‌های مسابقات هندبال جام رمضان قم مشخص شدند‌ - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های مسابقات هندبال جام رمضان قم مشخص شدند‌


رئیس هیئت هندبال قم با بیان اینکه وضعیت حامی مالی تیم هدف پویان قم در لیگ برتر بانوان هنوز مشخص نیست، گفت: برترین‌های مسابقات هندبال جام رمضان قم مشخص شدند.

طباطبایی عنوان کرد؛

سید علیرضا طباطبایی اظهار داشت: رقابت‌های هندبال جام رمضان استان قم با برگزاری مسابقاتی در سالن ورزشی ثامن قم به انتها رسید و تیم‌های برتر این مسابقات مشخص شدند.

وی افزود: در این مسابقات که هدف استعدادیابی هندبال از میان رده های سنی پایه را نیز دنبال می‌کرد تیم هندبال باشگاه مریم موفق شد در دیدار نهایی برابر تیم هندبال ناحیه 2 آموزش و پرورش قم به پیروزی برسد و عنوان نخست را کسب کند.

رئیس هیئت هندبال قم گفت: این مسابقات با حضور قابل توجه تیم هایی از نواحی مختلف آموزش و پرورش قم برگزار شد و نشانگر رشد هندبال در میان جامعه دانش آموزی و توجه آموزش و پرورش به ظرفیت‌های هندبال قم بود.

طباطبایی بیان کرد: در حاشیه برگزاری این مسابقات امیر اسماعیلی، ملی پوش هندبال قم در مسابقات هندبال قهرمانی آسیا طی مراسم ویژه ای مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

وی در بخش دیگری از اظهارات خود درباره آخرین وضعیت تیم هندبال هدف پویان قم در لیگ برتر بانوان کشور عنوان کرد: هفته گذشته مذاکرات مثبتی با حامی مالی برای حمایت از این تیم داشتیم اما در نهایت، حامی مالی مورد نظر از حمایت از هدف پویان منصرف شد.

رئیس هیئت هندبال قم تصریح کرد: تلاش ها برای جذب حامی مالی برای هدف پویان جوان ادامه دارد و مبلغ 10 میلیون تومان از ورودی حضور در لیگ برتر با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان قم پرداخت شده اما 4 میلیون تومان دیگر نیز باید پرداخت شود.

طباطبایی خاطرنشان کرد: مسابقات لیگ برتر هندبال مرداد ماه آغاز می‌شود‌ و تیم هدف پویان جوان قم برای نخستین بار در تاریخ هندبال قم در لیگ برتر شرکت می‌کند.

آدرس کوتاه :