جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

برترین‌های مسابقات کشوری پینگ‌پنگ در قم معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های مسابقات کشوری پینگ‌پنگ در قم معرفی شدند


رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم از برگزاری رقابت‌های کشوری این رشته در قم و معرفی برترین‌ها در 2 بخش تیمی و انفرادی خبر داد.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم:

محمد عموئیان امروز در قم گفت: بعد از برنامه‌های متنوعی که با حضور پینگ‌‌پنگ‌بازان رده‌های سنی مختلف هر دو بخش آقایان و بانوان در استان برگزار کردیم، اکنون رو به رقابت‌هایی با کیفیت مسابقات کشوری آورده‌ایم تا تجربه پینگ‌پنگ‌بازان قم افزایش یابد.

وی ادامه داد: با دعوت از پینگ‌پنگ‌بازان استان‌های همجوار که ارتباط خوبی با هیئت‌های آنها داریم، سعی کرده‌ایم تا نفرات اعزامی به رقابت‌های قهرمانی کشور را در اوج آمادگی قرار بدهیم و انشاءالله در مسابقات امسال عناوین برتر کشور را کسب کنیم.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم در ادامه با اشاره به برگزاری یک‌ دوره مسابقات چهارجانبه تنیس روی‌میز در قم اضافه کرد: مسابقات چهارجانبه پینگ‌پنگ ویژه بانوان در استان قم برگزار شد و شرکت کنندگان در بخش انفرادی و همچنین دوبل و تیمی رقابت جذابی را به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به برترین‌های این دوره از رقابت‌ها در بخش انفرادی خاطرنشان کرد: اگر چه رقابت‌های بخش انفرادی این تورنمنت با قهرمانی پینگ‌پنگ باز هیئت همدان به پایان رسید، اما برای ما نوع عملکرد دختران پینگ‌پنگ باز قم در رقابت با حریفان حاضر در این مسابقات مهم بود.

عموئیان ادامه داد: مسابقات چهارجانبه پینگ‌پنگ ویژه بانوان از سوی این هیئت طراحی شد و به همت کادر اجرایی به انجام رسید؛ تیم‌ها و نفراتی که دعوت هیئت پینگ‌پنگ قم را برای حضور در این رقابت‌ها پذیرفته بودند مجموعاً از کیفیت بازی‌ها راضی بودند.

وی یادآور شد: این دوره از مسابقات با حضور پینگ‌پنگ‌بازانی از هیئت البرز، هیئت همدان و بازیکنانی در قالب دو تیم شرکت کننده از هیئت پینگ‌پنگ استان قم به میزبانی سالن اختصاصی خانه پینگ‌پنگ در مجموعه ورزشی شهدای هفتم‌ تیر قم به انجام رسید.

رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی کادر برگزار کننده مسابقات این پیکارها به روش دوره‌ای برگزار شد و در پایان مینا پورموسوی از هیئت پینگ‌پنگ البرز بالاتر از دیگر رقبای خود موفق به کسب عنوان نخست و عنوان قهرمانی شد.

وی خاطرنشان کرد: در رده‌بندی نهایی پیکارهای بخش انفرادی تورنمنت چهارجانبه پینگ‌پنگ در خانه تنیس روی میز قم، مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی به شیما صفایی از تیم هیئت همدان رسید و هدیه آق‌محمدی به عنوان سومی و مدال برنز این پیکارها دست یافت.

عموئیان با بیان اینکه کمتر از یکماه دیگر رقابت‌های پینگ‌پنگ قهرمانی رده سنی نونهالان کشور در راه است، یادآور شد: در این مسابقات فائزه نیکبخت نماینده هیئت پینگ‌پنگ استان قم به عنوان چهارم دست یافت با اینکه از رفتن روی سکو بازماند، اما عملکرد خوبی داشت./ فارس

آدرس کوتاه :