جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

برترین‌های نخستین دوره اسکیت سرعت قم معرفی شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برترین‌های نخستین دوره اسکیت سرعت قم معرفی شدند


دبیر هیئت اسکیت استان قم از معرفی نفرات اول تا سوم رده‌های سنی مختلف نخستین دوره مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی قم خبر داد.

دبیر هیئت اسکیت استان قم

محمدمهدی سلطانی اظهار کرد: با توجه به اینکه اسکیت‌بازان قم باید در رقابت‌های اسکیت سرعت قهرمانی کشور شرکت کنند، برگزاری مسابقات استانی فرصتی برای شناسایی استعدادهای این رشته و توانمندی اسکیت قم در این رشته بود.

وی ادامه داد: برای رشد و توسعه رشته ورزشی اسکیت در استان قم و تقویت‌ بخش قهرمانی این رشته، سرمایه‌گذاری روی رده‌های سنی پایه و برگزاری منظم مسابقات استانی را در اولوی فعالیت‌های هیئت قرار داده‌ایم تا از این طریق خیلی زود در سطح کشور به نتیجه مطلوب نیز برسیم.

دبیر هیئت اسکیت استان قم در ادامه از برگزاری باکیفیت نخستین دوره مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی قم ابراز رضایت کرد و افزود: این دوره از رقابت‌ها به مناسبت دهه کرامت به انجام رسید.

وی با اشاره به استقبال علاقمندان به اسکیت از رقابت‌های سرعت قهرمانی استان قم و همچنین تعداد بالای شرکت‌کنندگان در این دوره از بازی‌ها، گفت: پیست کارتینگ بوستان الغدیر میزبانی این رقابت‌ها را بر عهده داشت و در مجموع بازی‌ها در سطح بالایی برگزار شد.

سلطانی عنوان کرد: این دوره از رقابت‌ها با حضور بیش از 60 اسکیت‌باز برگار شد، در حالی که مسابقات ویژه رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان بود و در سه ماده مسابقه‌ای یعنی 100 متر تایم تریل، 200 متر و 500 متر طراحی شده بود.

وی افزود: مسابقات در بخش سرعت دختران در نهایت ستایش اسداربابی، یگانه یزدیان، ریحانه ماندگاری، مبینا افضلی، فائزه جندقی، غزل محمدی، ریحانه ماندگاری، فاطمه درویشی و سارا محمودی موفق به کسب عنوان نخست مواد مختلف شدند.

دبیر هیئت اسکیت استان قم اضافه کرد: همچنین علیرضا نصرتی، محمد اسماعیل‌بیگی، محمدمهدی احمدی‌مقدم، سجاد اسلامی، علی اسماعیل‌بیگی، محمدمهدی احمدی و سجاد اسلامی نیز در بخش پسران موفق به کسب عناوین برتر مواد مختلف این دوره شدند.

وی با تاکید بر اینکه اسکیت قم به زودی در سطح کشور نیز مدعی کسب عناوین برتر خواهد بود، ابراز کرد: تمامی نفرات برتر در هر دو بخش دختران و پسران هدایای خود را در مراسمی ویژه با حضور اسماعیل زند مسئول ورزش همگانی اداره ورزش و جوانان استان قم، محمدحسنی رئیس هیئت اسکیت و خانم وحیدی مقدم نایب رئیس هیئت اسکیت استان قم دریافت کردند.

سلطانی یادآور شد: اسکیت رشته‌های متنوعی زیر مجموعه خود دارد و ما تلاش می‌کنیم در هر یک از این رشته‌ها فعالیت کرده و نمایندگان مستعد قم را مطابق با تقویم فدراسیون اسکیت ایران به مسابقات مهم کشوری نیز اعزام کنیم.

آدرس کوتاه :