رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

برترین‌های هفته اول لیگ سوارکاری قم مشخص شدند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


برترین‌های هفته اول لیگ سوارکاری قم در رده‌های مختلف تحت تاثیر درخشش سوارکاران باشگاه چابک مشخص شدند.

عصر روز گذشته؛

هفته اول از مسابقات پرش با اسب تقویم ورزشی هیئت سوارکاری استان قم با حضور ۲۴چابک سوار از باشگاه‌های استان قم و در دو رده اسب و سوار مبتدی و D۱ برگزار شد.

این دوره از مسابقات در رده اسب و سوار مبتدی با حضور ۱۲ شرکت کننده و در رده D۱ با حضور ۱۲چابکسوار به انجام رسید و در این مسابقات که به میزبانی باشگاه چابک قم برگزار شد نفرات بر‌تر مطابق مقررات ملی فدراسیون سوارکاری رده بندی شدند.

در رده اسب و سوار مبتدی هیچ کدام از سوارکاران موفق به طی مسیر بدون خطا نشدند تا در این بخشی سوارکاری به عنوان قهرمان معرفی نشود و سوارکاران بخش دی وان برای تعیین نفرات برتر وارد پیست شوند.

در رده D۱ آزاد یزدان احمدزاده با اسب کلاریسا از باشگاه چابک مقام اول مسابقات را کسب کرد و علیرضا علیرضایی با اسب سندباد از باشگاه چابک مقام دوم و محمد حسین مومن‌زاده از باشگاه ماهان با اسب فوتوگراف به مقام سوم رسیدند.

با اعلام هیئت سوارکاری استان قم مسابقات پرش با اسب استان در پانزده هفته متوالی برگزار خواهد شد که نسبت به برنامه ارائه شده هیئت سوارکاری در سال ۱۳۹۳پنج هفته بیشتر خواهد بود.

رشته سوارکاری در قم با همت هیئت سوارکاری و باشگاه‌های خصوصی در حال توسعه است و مسابقات پرش با اسب برای چندمین سال متوالی در حال برگزاری است.

آدرس کوتاه :