جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

برخورد جدی با متخلفین در باشگاه‌های ورزشی استان قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برخورد جدی با متخلفین در باشگاه‌های ورزشی استان قم


معاون توسعه امور ورزش ادار‌ه‌کل ورزش و جوانان استان قم از برخورد جدی این اداره‌کل با متخلفین در باشگاه‌های ورزشی قم خبر داد.

معاون توسعه امور ورزش استان قم خبر داد

روح‌الله رمضانی امروز در قم، اظهار کرد: تخلف در باشگاه‌های ورزشی شامل عدم رعایت بهداشت، مسائل اخلاقی و اعتقادی، توزیع مواد نیروزا و نداشتن پروانه یا مجوز فعالیت می‌شود و هر یک از این‌ها به صورت جداگانه امکان برخورد قانونی دارد.

وی در ادامه از برگزاری جلسه نظارت بر اماکن ورزشی استان قم در این اداره کل خبر داد و عنوان کرد: جلسه کمیته نظارت بر اماکن ورزشی قم با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و بازرسین نظارت بر اماکن ورزشی این استان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

رمضانی اضافه کرد: در این جلسه با هماهنگی واحد بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل ورزش و جوانان، مقرر شد نظارت بازرسین منصوب شده از سوی اداره کل ورزش و جوانان به صورت هفتگی از اماکن ورزشی به عمل آید و گزارش‌ها و نتایج پیگیری‌های انجام شده برای رسیدگی بیشتر به واحد بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل ورزش و جوانان ارسال شود.

معاون توسعه امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان قم افزود: از دیگر مصوبات این جلسه می‌توان به این موضوع اشاره کرد که در صورت بی‌توجهی مدیران اماکن ورزشی به اخطارها و تذکرات بازرسین، بر اساس گزارش‌های ارسالی، برخورد لازم و قاطع با متخلفان صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه از معرفی قم به عنوان یکی از پایگاه‌های استعدادیابی و استعداد پروری فدراسیون بدمینتون خبر داد و عنوان کرد: از سوی فدراسیون بدمینتون کشورمان، پایگاه‌های استعدادیابی و استعدادپروری استان‌های کشور که یکی از آنها قم خواهد بود، مشخص شده است.

رمضانی بیان کرد: براساس اطلاع‌رسانی صورت گرفته از سوی فدراسیون بدمینتون کشورمان، پایگاه‌های استعدادیابی و استعدادپروری استان‌های کشور مشخص  شد و اسامی پایگاه‌ها به دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزرات ورزش و جوانان ایران نیز ارسال شده است.

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قم ابراز کرد: در جدول ارائه شده پایگاه‌های استعدادیابی و استعدادپروری که شامل دو بخش آقایان و بانوان می‌شود، استان قم به عنوان یکی از پایگاه‌‌ها در بخش آقایان مشخص و معرفی شده است.

وی همچنین به حضور داور بین‌المللی شطرنج قم در سمینار باز آموزی داوارن شطرنج کشور اشاره کرد و افزود: سمینار بازآموزی داوران بین‌المللی شطرنج با حضور محمدرضا لاجوردی‌زاده داور بین‌المللی و شناخته شده شطرنج استان قم در اصفهان برگزار شد.

رمضانی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی فدراسیون شطرنج کشورمان سمینار بازآموزی داوارن بین‌المللی شطرنج به میزبانی شهر اصفهان با حضور 15 نفر از داوران بین‌المللی و فیده کشورمان به انجام رسید و محمدرضا لاجوردی‌زاده نماینده استان قم در این سمینار بود در حالی که مدرس این سمینار را رئیس کمیته داوارن فدراسیون جهانی (فیده) بر عهده داشت و به تشریح موضاعاتی همچون تغییرات قوانین و تاکید بر نکات مهم مقررات فدراسیون جهانی پرداخت.

// فارس

آدرس کوتاه :