جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

برخورد قاطع پلیس با روزه خواری در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برخورد قاطع پلیس با روزه خواری در قم


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم از برخورد قاطع پلیس با روزه خواری در سطح شهر قم خبر داد.

سرهنگ صادقی؛

سرهنگ احمد صادقی اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم با سازمان‌های مربوطه اعم از گردشگری، مراکز اسکان و سامان‌دهی زائران و نیز صنوف مختلف به عمل آمده است تا خدمت رسانی شایسته به مردم در ماه مبارک رمضان انجام شود.

وی گفت: برای ایجاد نظم و امنیت در تفرجگاه‌ها و پارک‌ها برنامه ریزی لازم انجام شده تا در ساعاتی که مردم از این مراکز تفریحی استفاده می‌کنند شرایط مطلوبی داشته باشد، همچنین برنامه ریزی‌ها و تدابیر ترافیکی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استان اندیشیده شده است تا در راستای رفت و آمد مردم در این ایام اقدامات مناسب انجام شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم عنوان کرد: اغذیه فروشی‌ها، بستنی فروشی‌ها و آبمیوه فروشی‌ها از نیم ساعت قبل از نماز مغرب تا یک ساعت قبل از نماز صبح مجاز به فعالیت در صنف خود هستند که از تمامی این مراکز انتظار می‌رود برابر آیین نامه ابلاغی فعالیت کنند و در غیر این صورت یگان‌های نظارتی با تخلفات برخورد کرده و با هماهنگی مقام قضایی به پلمپ واحد متخلف می‌پردازد.

وی بیان کرد: از آنجایی که روزه خواری در ملأ عام بر هم زننده نظم عمومی است پلیس با گشت زنی در سطح شهر با افرادی که نسبت به این امر بی توجه هستند برخورد می‌کند.

صادقی گفت: تمامی واحدهای صنفی مسافرپذیر بر اساس طرح زمان بندی فعالیت ابلاغی از سوی اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با رعایت استتار کامل و پرهیز از تظاهر به روزه خواری فعالیت می‌کنند.

وی عنوان کرد: هرگونه تظاهر به روزه خواری در هر یک از واحدهای صنفی توسط متصدیان یا مراجعان ممنوع است و در صورت مشاهده واحد صنفی پلمپ خواهند شد.

آدرس کوتاه :