جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

برخی از ورودی‌های شهر قم از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برخی از ورودی‌های شهر قم از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست


معاون اجرایی شهردار قم گفت: برخی از ورودی‌های شهر قم از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و امیدواریم با انجام هماهنگی‌های گسترده‌تر با اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

معاون شهردار قم؛

غلامرضا جانقربان در جلسه هم‌اندیشی خدمات شهری که در سالن جلسات معاونت خدمات شهری و امور اجتماعی شهرداری قم برگزار شد با تاکید بر اینکه افزایش کیفیت خدمات درمانی در منطقه مسجد مقدس جمکران باید مورد توجه مسئولان استانی قرار گیرد، اظهار کرد: شهر قم در ایام شعبانیه پذیرای زائران بسیاری است، به همین علت مسئولان و مردم انتظاراتی ویژه‌ای از شهرداری دارند.

وی با اشاره به اینکه مدیریت خدمات شهری قم در سال‌های اخیر به بلوغ بهتری رسیده است، گفت: حرکت‌های شهرداری قم در ایام شعبانیه باید با دیگر کلانشهرهای کشور متفاوت باشد.

معاون اجرایی شهردار قم با تاکید بر اینکه طرح‌های خدماتی برای ایام شعبانیه سال گذشته باید در سال جاری استمرار داشته باشد، تصریح کرد: آسیب‌شناسی طرح‌های مذکور باید در دستور کار خدمات شهری شهرداری قم قرار گیرد تا بتوانیم بهترین خدمات را به زائران شعبانیه ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه اتصال تونل غدیر به خیابان معلم و تکمیل فاز اول طرح سه سطحه عماریاسر توسط معاونت اجرایی شهرداری قم پیگیری می‌شود، ادامه داد: برخی از ورودی‌های شهر قم از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و امیدواریم با انجام هماهنگی‌های گسترده‌تر با اداره‌کل راه و شهرسازی استان قم بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

آدرس کوتاه :