رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برخی افراد به بهانه دفاع از مکتب به تشیع ضربه می‌زنند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران گفت: برخی افراد هستند که به بهانه دفاع از مکتب، ‏کارهایی انجام می‌دهند که به ضرر تشیع است.‏

حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی:‏

 حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی ظهر امروز در دیدار دانش‌آموختگان جامعه‌المصطفی اظهار کرد: در شرایطی قرار داریم که عالم تشیع در مرحله بسیار حساسی است و آنچه امروز مشاهده می‌کنیم پراکندگی پیروان مکتب اهل بیت(ع) در شرق و غرب عالم است.

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران با بیان اینکه مجالس مربوط به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در نقاط مختلف جهان برگزار می‌شود گفت: با این حال برخی افراد هستند که به بهانه دفاع از مکتب، کارهایی انجام می‌دهند که به ضرر تشیع است و عمل و رفتار ما باید به گونه‌ای باشد که تبلیغ عملی معارف اسلامی صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه در جهان امروز، رسانه‌ها تاثیرگذاری بالایی بر همه مردم دارند خاطرنشان کرد: باید به گونه‌ای خود را تجهیز کنیم که بتوانیم در جامعه فرهنگ‌سازی کرده و با پدیده‌هایی مانند ماهواره برخورد مناسبی داشته باشید.

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران عنوان کرد: برای تحقق این مهم باید برنامه‌ریزی صحیحی داشته و به گونه‌ای آمادگی کسب کنیم که توان مقابله با هجمه‌ها را به دست آوریم.

وی با بیان اینکه امروز دشمن تلاش می‌کند میان مسلمانان تفرقه بیندازد گفت: وظیفه ما جلوگیری از تحقق اهداف و نقشه‌‌های دشمنان است و در این بین دانش‌آموختگان المصطفی می‌توانند رسالت عظیمی در کشورهای خود بر عهده بگیرند.

شهرستانی تصریح کرد: خلوص نیت مهمترین ابزار کار در این زمینه است و علاوه بر این باید ارتباط معنوی خود با خداوند را نیز بیشتر کنید تا او نیز یار و نگهدارتان باشد.

آدرس کوتاه :