جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

برخی بدون شناخت از عرصه تعلیم به انتقاد می‌پردازند - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برخی بدون شناخت از عرصه تعلیم به انتقاد می‌پردازند


مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با بیان اینکه آموزش و پرورش نیازمند آینده‌نگری است گفت: افرادی که می‌گویند معلمان 24 ساعت تدریس دارند شناخت مناسبی نسبت به این عرصه ندارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم:

 حمیدرضا دژاکام در گردهمایی مدیران مدارس استثنایی استان قم که دوشنبه شب در سالن فرهنگیان اداره‌کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، از معلمان بخش آموزش و پرورش استثنایی به عنوان افتخار جامعه اسلامی یاد کرد و افزود: این افراد بدون هیچ چشم‌داشت خاصی بیشتر از توان خود برای خدمت‌رسانی به دانش آموزان استثنایی وقت می‌گذارند.

وی با تاکید بر اینکه شاخص پیشرفت کشور باید با تمدن و تکامل پیش برود، تصریح کرد: معلمان در این زمینه رسالت‌های ویژه‌ای دارند به همین علت در این راستا باید همگرایی مناسبی داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم تحقق شعار سال در عرصه‌های مختلف جامعه اسلامی را یکی از دستورات اولیه مسئولان ملی دانست و گفت: آموزش و پرورش نیازمند آینده‌نگری است؛ افرادی که می‌گویند معلمان 24 ساعت تدریس دارند شناخت مناسبی نسبت به این عرصه ندارند.

وی احساس را یکی از ضلع‌های اصلی مثلث تفکر خواند و مطرح کرد: امیدواریم مسئولان نظام اسلامی نسبت به آموزش و پرورش استثنایی توجه ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانیم دستاوردهای بسیاری در این بخش داشته باشیم.

دژاکام با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی در سخنان خود تولید سرمایه را یکی از دستاوردهای آموزش و پرورش برشمرده‌اند، یادآور شد: اقشار مختلف جامعه اسلامی باید برای تحقق خواسته‌های رهبر انقلاب اسلامی کوشا باشند و فرهنگیان با توجه به رسالت‌هایشان در این زمینه اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

// فارس

آدرس کوتاه :