سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برخی می‌گویند اگر ۱۰ گل از پرسپولیس می‌خوردیم باغیرت می‌شدم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برخی می‌گویند اگر ۱۰ گل از پرسپولیس می‌خوردیم باغیرت می‌شدم


سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برخی فکر می‌کنند من در برابر پرسپولیس باید تیمم را طوری می‌چیدم که ۱۰ گل بخوریم و آن‌گاه دایی باغیرت بود.

دایی در نشست خبری:

علی دایی ، در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های صبای قم و فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی فردا یکی از سخت‌ترین و خطرناک‌ترین بازی‌های ماست و نباید کاری به رده فولاد در جدول داشته باشیم.

وی افزود: به نظر من فولاد نباید در چنین جایگاهی در جدول قرار داشته باشند و بازی با فولاد قطعا بازی سختی است و فولاد می‌آید که چیزی به دست آورد اما ما نباید چیزی از دست بدهیم.

سرمربی صبای قم گفت: به توانایی‌های بازیکنانمان اطمینان داریم و می‌خواهیم با کسب ۳ امتیاز به رده‌های بالای جدول برسیم و به روند خوبمان ادامه دهیم.

دایی بیان داشت: چند نفر از بهترین‌هایمان شامل قاسم دهنوی، میلاد فراهانی و هاشم بیگ‌زاده را نداریم و دست فیلیپه ماچادو شکسته اما وی با وجود آسیب دیدگی می‌خواهد بازی کند و این نشان دهنده فکر بزرگ یک بازیکن حرفه‌ای است که نمی‌خواهد تیمش را تنها بگذارد و ماچادو و تفکرش می‌تواند الگوی همه فوتبالیست‌ها باشد.

وی عنوان کرد: بعد از بازی با پرسپولیس روی بازیکنان غایب خود کار کردیم و امیدوارم بازیکنان جانشین بتوانند جای خود را در میدان پیدا کنند و تلاش ما این است با همین داشته‌ها بتوانیم فردا با نتیجه خوب به کار خود در بازی پایان دهیم.

سرمربی صبا در مورد برخی انتقادات پس از بازی با پرسپولیس از وی تصریح کرد: حرفی که حق باشد می‌زنم و کاری به حرف‌هایی که در فضاهای مجازی گفته می‌شود ندارم و دوست دارم در هر جایی که کار می‌کنم با تمام توانم برای آن تیم کار کنم.

دایی افزود: برخی فکر می‌کنند من در برابر پرسپولیس باید تیمم را طوری می‌چیدم که ۱۰ گل بخوریم و آن‌گاه دایی باغیرت بود./مهر

آدرس کوتاه :