جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

برنامه‌ای برای حضور در مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا ندارم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برنامه‌ای برای حضور در مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا ندارم


قهرمان قمی پرش با نیزه آسیا گفت: برنامه‌ و تصمیمی برای همراهی تیم ملی در مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا ندارم.

ربانی عنوان کرد؛

محمدمحسن ربانی اظهار کرد: وقتی سال گذشته که در اوج آمادگی بودم از سوی فدراسیون دوومیدانی مورد بی‌مهری قرار گرفتم و نام من از ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی خط خورد دیگر انگیزه‌ای برای ادامه فعالیت در این رشته ورزشی در هیچ میدان رقابتی نداشتم.

وی ادامه داد: بعد از اتفاقی که رخ داد دیگر دوومیدانی را کنار گذاشتم و هرگز تصمیم به بازگشت به عرصه قهرمانی این رشته را نداشتم تا اینکه از سوی فدراسیون دو و میدانی پیشنهاد حضور در کمیته فنی تیم ملی دوومیدانی را دریافت کردم.

دارنده مدال طلا و عنوان قهرمانی پرش با نیزه آسیا در سال 2007 افزود: چند ماه بود که بعد از اعزام نشدن به بازی‌‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی به استراحت پرداختم و در هیچ میدانی حضور نیافتم تا اینکه با شرکت در مسابقات بین‌المللی جام فجر بار دیگر به میدان آمدم.

وی یادآور شد:‌ به این رشته ورزشی علاقه زیادی دارم و با توجه به همین موضوع فعالیتم را فقط برای این منظور از سر گرفتم و دلیل اینکه در مسابقات آغاز فصل دوومیدانی کشور حضور یافتم این بود که تیم دوومیدانی قم در این رشته یک نماینده داشته باشد.

ربانی تاکید کرد:‌ افتخار می‌کنم که چند سال در میادین مختلف داخلی و برون‌مرزی پرچم‌دار این رشته ورزشی برای دوومیدانی قم بوده‌ام و بر همین اساس احساس تکلیف کردم و برای اینکه این پرچم همچنان در مسابقات قهرمانی کشور سرافراز و بالا باشد برای تیم قم در آغاز فصل قهرمانی کشور به میدان رفتم.

وی که نامش در لیست جدید کادر فنی تیم ملی دوومیدانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قرار نداشت، در این خصوص تصریح کرد: در مسابقات قهرمانی کشور حضور یافتم تا برای قم افتخار کسب کنم اما قرار نبود برنامه‌ای برای اعزام به رقابت‌های آسیایی داشته باشم.

ربانی که در رقابت‌های آغاز فصل دوومیدانی قهرمانی کشور توانست از مانع 4 متر و 80 سانتیمتر عبور کرده و مقام قهرمانی کشور را به خود اختصاص بدهد، تصریح کرد: این رقابت‌ها بیشتر جنبه انتخابی تیم ملی برای شناخت ترکیب تیم اعزامی به رقابت‌های قهرمانی آسیا را داشت اما من هیچ قصد و برنامه‌ای برای حضور در مسابقات آسیایی 2015 را ندارم.

پرافتخارترین ورزشکار دوومیدانی قم در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی حاضر هستم و در لیست جدیدی که برای آماده‌سازی تیم ملی دوومیدانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام شده است به عنوان مربی تیم ملی در بخش پرش‌ها انجام وظیفه می‌کنم و امیدوارم که نمایندگان قم در مواد دیگر در این اردو توانایی خود را برای اعزام به قهرمانی آسیا نشان دهند.

آدرس کوتاه :