رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

برنامه‌ریزی برای سرویس‌دهی مطلوب به زائران در اعیاد شعبانیه و نیمه خرداد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم از برنامه‌ریزی برای سرویس دهی مطلوب به زائران در اعیاد شعبانیه و نیمه خرداد خبر داد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم عنوان کرد

به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، مرتضی عزتی اظهار کرد: سازمان تاکسیرانی شهرداری قم همچون سنوات گذشته برنامه‌ریزی و اقدامات اولیه لازم را برای سرویس‌دهی مطلوب به خیل عظیم زائران حضرت ولی عصر (عج) در ایام نیمه شعبان و همچنین ایام نیمه خرداد را در دستور کار قرار داده است.

وی ابراز کرد: جلسات هماهنگی با عوامل بازرسی و ستادی سازمان به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت سال گذشته برگزار شد تا ضمن رفع نواقص گذشته، با آمادگی کامل نسبت به ارائه خدمات بهینه این سازمان به عموم شهروندان و زائران شهر کریمه اهل بیت (ع) و مسجد مقدس جمکران اقدام کنیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های مراسم نیمه شعبان و اعیاد شعبانیه امسال تقارن آن با برگزاری مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت شهدای 15 خرداد خواهد بود که باید تمهیدات لازم در مورد آمادگی و حضور خودروهای تاکسی مورد نیاز زائران در حرم مطهر، مسجد مقدس جمکران و مبادی ورودی در نظر گرفته شود.

وی در پایان خواستار برنامه‌ریزی، برای حضور مستمر عوامل بازرسی و نظارت در محل ایستگاه‌های تاکسی طی این ایام شد و گفت: گزارش برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه طی جلساتی که قبل از ایام شعبانیه با حضور مدیران عامل شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون شهری و همچنین عوامل راهور تشکیل می‌شود، در اختیار بازرسی سازمان قرار می‌گیرد.

// فارس

آدرس کوتاه :