جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس؛ مانع حضور ویونا اسپرت قم در لیگ برتر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس؛ مانع حضور ویونا اسپرت قم در لیگ برتر


نایب رئیس هیئت تنیس استان قم گفت: چنانچه مسابقه لیگ برتر تنیس باشگاه‌های کشور طبق تقویم سالیانه برگزار می‌شد امکان حضور ویونا اسپرت قم در لیگ برتر تنیس بانوان حضور داشت.

نایب رئیس هیئت تنیس استان قم خبر داد

فائزه خداکرمی اظهار کرد: تیم تنیس بانوان ویونا اسپرت امسال قصد داشت در مسابقات لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور حضور پیدا کند اما برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس مانع حضور تیم ما در لیگ برتر شد.

وی ادامه داد: به دلیل برنامه‌ریزی فدراسیون تنیس است که تیم ما در لیگ برتر حضور پیدا نمی‌کند زیرا فدراسیون تنیس طبق تقویم سالیانه خود عمل نکرده و مسابقات داخی با رقابت‌های بین‌المللی و آسیایی تداخل پیدا کرده است و برای ما مشکل‌ساز شده است.

نایب رئیس هیئت تنیس استان قم ابراز کرد: تیم ویونا اسپرت قم آمادگی خود را برای حضور در فصل جدید رقابت‌ها لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور اعلام کرده بود اما تداخل مسابقات لیگ برتر با رقابت‌های تور آسیایی در ترکمنستان موجب انصراف ویونا اسپرت قم شد.

وی خاطرنشان کرد: تیم ما در صورتی که با بازیکنان مد نظر خود به توافق می‌رسید در مسابقات لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور شرکت می‌کرد اما متاسفانه یکی از بازیکنان به دلیل تاخیر در برگزاری رقابت‌ها و تداخل با پیکارهای تور آسیایی در ترکمنستان موفق به شرکت در این بازی‌ها نشد و تیم ویونا اسپرت قم نیز در این رقابت‌ها شرکت نکرد.

خداکرمی بیان کرد: تیم تنیس بانوان ویونا اسپرت قم بعد از کسب عنوان نایب قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول تنیس بانوان باشگاه‌های کشور در زنجان به لیگ برتر راه یافت و سال قبل برای نخستین بار در بالا‌ترین سطح رقابتی تنیس کشور به میدان رفت.

وی اضافه کرد: سال قبل در مسابقات لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور حریفان ما تیم‌های البرز کیش گاز کیش، صنایع سنگ کوهنوردی اصفهان، امیر آمل، سپهر پرواز تهران و مشهد طلای ایرانیان بودند و با بازی‌های خوبی که تیم ویونا اسپرت انجام داد در نهایت چهارم شدیم.

بانوان تنیس‌باز تیم ویونا اسپرت قم در حالی از حضور در مسابقات فصل جدید لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور بازماندند که هفتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تنیس بانوان کشور قرعه کشی و از امروز آغاز شد اما بانوان قمی بعد از یک سال حضور در این بازی‌ها امسال غایب مطرح این لیگ هستند.

بر اساس برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون تنیس کشورمان دیدارهای دور رفت از هفتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تنیس بانوان باشگاه‌های کشور با حضور رئیس سازمان لیگ تنیس کشور، سرداور و تیم‌های حاضر قرعه‌کشی شد تا تنیسورها رقابت خود را از امروز در آذربایجان شرقی آغاز کنند.

در این دوره از رقابت‌ها در غیاب تیم تنیس بانوان ویونا اسپرت قم، تیم‌های تنیس بانوان رخ‌چهره اصفهان، پرواز اصفهان، هیئت تنیس زنجان، هیئت تنیس زنجان، آکادمی تنیس ارومیه و دبیری تبریز حضور دارند و به مدت پنج روز با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

این در حالی است که در دوره گذشته این رقابت تیم البرز گاز کیش موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و در این دوره، سرداوری رقابت‌ها بر عهده شهرزاد لازم‌زاده است و آزیتا ملک‌احمدی، پری‌رخ احمدی و آیدا جلیل‌زاده نیز به عنوان داور قضاوت رقابت‌ها را بر عهده دارند.

آدرس کوتاه :