جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برنامه‌های هفتگی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) اعلام شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برنامه‌های هفتگی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) اعلام شد


برنامه حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در هفته جاری شامل سخنرانی‌‌ها، مداحی‌ها و مراسم‌های مذهبی اعلام شد.

روابط عمومی اعلام کرد؛

برنامه حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) در هفته جاری شامل سخنرانی‌‌ها، مداحی‌ها و مراسم‌های مذهبی اعلام شد.

روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) بر اساس برنامه اعلام شده در هفته جاری، سخنرانی حرم مطهر همه روزه قبل از نماز ظهر با حضور حجج‌الاسلام والمسلمین رحیم محمدی‌ایلامی، علی‌اصغر همتیان، حسین سعیدیان و سید صادق محمدی برگزار می‌‌شود.

در این هفته ویژه برنامه زمزم معرفت همه روزه یک ساعت و نیم مانده به اذان مغرب در موضوعات مختلف اعتقادی، مهدویت، احکام و ... با حضور اساتید برجسته حوزه علمیه قم حجج‌الاسلام والمسلمین تراشیون، وحیدپور، رستم‌نژاد، ملکی، محمدی و نصاری در شبستان امام خمینی برگزار می‌شود.

سخنرانی بعد از نماز عشا در هفته جاری با حضور حجج‌الاسلام والمسلمین رفیعی و میرباقری و مداحی مداحان اهل‌بیت (ع)، اسلام میرزایی، مهدی سلحشور، علی‌اکبر بهنام‌مهر و حسن شالبافان برگزار خواهد شد.

دعای توسل همچون هفته‌های گذشته در شامگاه سه‌شنبه توسط هیئت جانبازان قم برگزار شده و دعای کمیل روز پنجشنبه بعد از نماز عشا با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی و مداحی حاج مهدی سلحشور در شبستان بزرگ امام خمینی قرائت می‌شود.

بر اساس این گزارش زیارت جامعه کبیره این هفته پنجشنبه ساعت 21:30 توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی و دعای ندبه نیز صبح روز جمعه با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ملکدار و مداحی حاج حسین حقی قرائت می‌شود.

آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته قم به امامت آیت‌الله سید محمد سعیدی در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :