سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برنامه «مادر مؤمنان» از رادیو معارف پخش می‌شود - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برنامه «مادر مؤمنان» از رادیو معارف پخش می‌شود


مدیر گروه قرآن و اهل بیت(ع) رادیو معارف از تولید برنامه «مادر مؤمنان» از این رسانه به مناسبت سالروز وفات حضرت خدیجه(س) خبر داد.

مدیر گروه قرآن و اهل بیت(ع) رادیو معارف:

حجت‌الاسلام خدابخش عظیمی امروز در قم با اشاره به برنامه‌های رادیو معارف به مناسبت سالروز وفات حضرت خدیجه(س) اظهار کرد: برنامه مادر مؤمنان به این مناسبت تولید شده که حجج اسلام محمدرضا جباری، محمدهادی یوسفی غروی و مهدی پیشوایی از کارشناسان این برنامه هستند.
وی خاطرنشان کرد: نام، کنیه، شخصیت، جایگاه اجتماعی قبل از ازدواج، همسر و فرزندان و ازدواج با حضرت رسول اکرم(ص) از مباحث مطرح شده در این برنامه است.
مدیر گروه قرآن و اهل بیت(ع) رادیو معارف با اشاره به مطالب دیگر این برنامه گفت: در این برنامه مسائلی در زمینه مسلمان شدن حضرت خدیجه(س) حمایت مالی از اسلام و افتخار مادری حضرت فاطمه زهرا(س) تبیین می‌شود، ام الائمه بودن، وفات و جریان سخنان عایشه و عکس‌العمل حضرت رسول الله(ص) از مباحث دیگر این برنامه تولیدی است.
وی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه مادر مومنان در تاریخ 27 خرداد امسال مصادف با دهم ماه رمضان از ساعت 10:15 تا 11 از رادیو معارف پخش می‌شود.
عظیمی یادآور شد: ویژه برنامه مادر مؤمنان به همت گروه قرآن و اهل بیت رادیو معارف تولید شده و محمد حسین‌­پور تهیه‌کننده و نرجس فروغی مجری این برنامه است. / فارس

آدرس کوتاه :