جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برنامه بسیج زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان (عج) است - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برنامه بسیج زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان (عج) است


معاون برنامه، بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین، برنامه بسیج را زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت (عج) دانست و گفت: شجره طیبه صالحین از اهداف اصلی سازمان بسیج است و هرکس عضو این حلقه‌ها نباشد، عضو شبکه بزرگ بسیج نیست.

عبدالحسین بریمانی عنوان کرد؛

عبدالحسین بریمانی در همایش توجیهی برنامه‌های سال 94 سازمان بسیج مستضعفین که در سالن شهید اخلاقی سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم برگزار شد، اظهار کرد: تفاوت کشورها و پیشرفت‌های آنان در سطح خرد و کلان، به برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌ها بر می‌گردد.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نگاه بودجه‌ای، فرسودگی آورده و نشاط را می‌گیرد، افزود: نگاه بودجه‌ای مانع جهش‌های متعالی می‌شود.

معاون برنامه، بودجه و مالی سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه اگر افراد شایسته در جای بایسته قرار بگیرند، حداکثر خروجی را خواهیم داشت، بیان کرد: سبک‌های نظارت نوعی برنامه‌ریزی است، چرا که هرجا که اختیار هست برنامه‌ریزی هم معنا پیدا می‌کند.

وی انتخاب اولویت‌ها و ارتقاء کارایی را دو عنصر کلیدی برنامه‌ریزی دانست و بیان کرد: باید ببینیم که چگونه می‌توانیم با کمترین منابع، بیشترین بازدهی و ارتقاء کارایی را داشته باشیم.

بریمانی در ادامه با بیان اینکه دشمنان سعی دارند با تهدیدها و تحریم‌ها ما را شکست دهند، خاطرنشان کرد: دشمنان این را بدانند که این مردم شهیدپرور و ولایت‌مدار، با روحیه بسیجی هشت سال در مقابل کفر ایستادند و بیش از سه دهه در پاسداری از اسلام و انقلاب ایستادند، ولی ذلت را نمی‌پذیرند.

وی برنامه بسیج را زمینه‌سازی برای ظهور حضرت حجت (عج) دانست و افزود: شجره طیبه صالحین از اهداف اصلی سازمان بسیج است و هرکس عضو این حلقه‌ها نباشد، عضو شبکه بزرگ بسیج نیست.

آدرس کوتاه :