جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

برنامه دیدارهای ماهان تندیس مشخص شد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برنامه دیدارهای ماهان تندیس مشخص شد


برنامه دیدارهای تیم فوتسال ماهان تندیس قم در ۳ هفته آغازین نیم فصل دوم لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور مشخص شد.

در لیگ بر‌تر فوتسال؛

برنامه دیدارهای تیم فوتسال ماهان تندیس قم در ۳ هفته آغازین نیم فصل دوم لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور مشخص شد.

برنامه مسابقات هفته‌های چهاردهم تا شانزدهم لیگ بر‌تر فوتسال باشگاه‌های کشور مشخص شد و بر این اساس، تیم فوتسال ماهان تندیس قم در 2 بازی خانگی و یک مسابقه خارج از خانه به میدان می‌رود.

تیم فوتسال ماهان تندیس قم که کار خود را با عنوان نایب قهرمانی در نیم فصل نخست لیگ بر‌تر فوتسال به پایان برد در نخستین مسابقه از دور برگشت روز جمعه 28 آذر از ساعت 16 در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم با شهید منصوری قرچک مسابقه می‌دهند.

این در حالی است که در دیدار رفت دو تیم در قرچک، ماهان تندیس توانست با نتیجه 3 بر یک حریف خود را شکست دهد و فصل را با امیر شمسایی با پیروزی آغاز کند.

در هفته پانزدهم لیگ بر‌تر، ماهان تندیس از ساعت 16 روز پنج شنبه 4 دی ماه در سالن شهرداری منطقه 11 تهران به دیدار تیم میثاق تهران می‌رود در شرایطی که ماهان در بازی رفت در قم، 2 بر یک پیروز شد.

نماینده قم در لیگ بر‌تر فوتسال، سومین مسابقه خود در دور برگشت لیگ بر‌تر را روز پنج شنبه 11 دی ماه از ساعت 16 برابر تیم صدرنشین تاسیسات دریایی تهران برگزار می‌کند و این مسابقه در سالن 2هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار می‌شود.

تیم فوتسال ماهان تندیس هم اکنون با کسب 26 امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تاسیسات دریایی تهران در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفته است و تیم حفاری خوزستان با 25 امتیاز و بدون شکست در رده سوم است.

این تیم در آخرین مسابقه خود در دور رفت لیگ بر‌تر فوتسال، در قم با گل‌های ابوالقاسم عروجی و علیرضا وفایی بازیکنان ملی پوش خود موفق به شکست تیم مس سونگون آذربایجان شرقی شد.

ماهان تندیس اخیرا علیرضا رعدی را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرده است تا وی جانشین امیر شمسایی در راس کادر فنی ماهان شود.

آدرس کوتاه :