جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه تصویری حدفاصل بهشت معصومه تا اتوبان کاشان - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برپایی نمایشگاه تصویری حدفاصل بهشت معصومه تا اتوبان کاشان


مدیرکل سیاسی استانداری قم گفت: حدفاصل بهشت معصومه تا اتوبان کاشان مسیر اصلی تردد مسافران شعبانیه است به همین علت نمایشگاه تصویری با محوریت قیام خونین 15 خرداد در این مکان برپا می‌شود.

مدیرکل سیاسی استانداری قم خبر داد

حجت‌الاسلام محمدحسن ذاکری در جلسه ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد که ظهر امروز در سالن جلسات ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد با بیان اینکه تاکنون کمیته‌های مختلفی به منظور برگزاری مراسم رحلت امام خمینی(ره) در استانداری تشکیل شده است ابراز کرد: در قالب کمیته‌های مختلف برنامه‌های ویژه‌ای برای این مناسب در نظر گرفته شده است که امیدواریم با گسترش هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی بتوانیم به بهترین شیوه این برنامه‌ها را اجرایی کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور زائران مسجد مقدس جمکران در نیمه شعبان ابراز کرد: استانداری ابلاغ‌های مورد نیاز را برای افزایش هماهنگی میان دستگاه‌ها انجام داده است تا برای پذیرایی از زائران شعبانیه از توانایی دستگاه‌های اجرایی نیز استفاده شود.

مدیرکل سیاسی استانداری قم از برگزاری نمایشگاه مهدویت، امام و انقلاب اسلامی در مسجد مقدس جمکران خبر داد و گفت: حدفاصل بهشت معصومه تا اتوبان کاشان مسیر اصلی تردد مسافران شعبانیه است به همین علت نمایشگاه تصویری با محوریت قیام خونین 15 خرداد در این مکان برپا می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه استانداری برای تامین اعتبارات مراسم‌های شعبانیه و رحلت امام خمینی(ره) اعتباراتی را در نظر گرفته است افزود: برای انتقال زائران می‌توان از ظرفیت راه‌آهن استان قم استفاده کرده و ترددهای جاده‌ای را کمتر کرد.

آدرس کوتاه :