جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه ضیافت - صفحه اصلی

 

 

برپایی نمایشگاه ضیافت

برپایی نمایشگاه ضیافت


معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم در برنامه گفتگوی خبری با توجه به نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان از برپایی نمایشگاهی با عنوان ضیافت در محل دائمی نمایشگاه بین المللی خبر داد.

 

موسوی افزود:این نمایشگاه با 60 غرفه از دوم تا هشت خرداد برپا شده و شهروندان می توانند مایحتاج خود را تهیه کنند.

 

وی خاطرنشان کرد:442تن برنج مرغوب سفید وارداتی از قرار 2700تومان،332تن شکر سفید درجه یک ، 2855تومان در نمایشگاه ضیافت توزیع می شود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری با توجه به مصرف زولبیا و بامیه در ایام ماه مبارک رمضان گفت:برای جلوگیری از افزایش قیمت با هماهنگی های کمیسیون نظارت و نمایندگان اتحادیه زولبیا و بامیه،امسال هر کیلو زولیا و بامیه ممتاز،11هزار تومان،درجه یک 10هزار و درجه دو به قیمت 9000تومان عرضه می شود.

 

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت استان هم در ارتباط تلفنی با برنامه گفت:برای تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت،و تعادل عرضه و تقاضا،در این راستا جهاد کشاورزی،اقدام به توزیع سهیه گوشت ، برنج و شکر در سطح استان کرده است.

 

سمیعی نسب از طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:این طرح دو سه روزی است که شروع شده و تا انتهای ماه رمضان ادامه دارد.

 

وی افزود:15اکیپ بازرسی، روی اقلام ویژه ماه رمضان نظارت می کنند و اگر واحدی اقدام به افزایش قیمت کالا کرد،مطابق قانون تعزیرات حکومتی و نظام صنفی با متخلفان برخورد قانونی می شود.

 

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت با توجه به افزایش قیمت مرغ گفت:  تولید کم گوشت مرغ  و بالا بودن سطح تقاضا به عرضه با افزایش قیمت این محصول روبه رو بودیم.لذا در جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام اقدام به عرضه گوشت مرغ منجمد نموده است.

 

سمیعی نسب گفت:شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشی می توانند مراتب را با سامانه 124در میان بگذارند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم در مورد ثبات بازار گفت:تعزیرات حکومتی و کارگروه نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت بر این امر نظارت می کنند.

 

موسوی  با اشاره به این که 15هزار و پانصد و بیست و هفت نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند گفت: برای حمایت از اقشار کم درآمد در ماه مبارک رمضان و طبق برنامه ریزی های کمیته امداد امام خمینی  بن کارت غیرنقدی تا سقف 200هزار تومان برای نیازمندان در نظر گرفته شده است.

 

مدیرگروه سلامت محیط و کار مرکز بهداشت استان هم در ارتباط تلفنی با برنامه گفت:5 تیم بازرسی سیار و ثابت بر بهداشت واحدهای فعال غذایی در ماه رمضان نظارت می کنند.

 

غلامحسینی خاطر نشان کرد:شهروندان هرگونه تخلف بهداشتی را با سامانه 190 کشوری در میان بگذارند.

 

 

 

 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.