جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

برگزاری اردوی آماده سازی ملی پوشان پینگ ‌‌‌پنگ در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری اردوی آماده سازی ملی پوشان پینگ ‌‌‌پنگ در قم


تمرینات و برنامه‌های آماده سازی چهره‌های آینده‌دار و پشتوانه‌های پینگ پنگ کشورمان از امروز به میزبانی هیئت پینگ پنگ استان قم آغاز شد.

از امروز تا 28 خرداد صورت می‌گیرد

 هیئت پینگ پنگ استان قم بعد از افتتاح خانه پینگ پنگ مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر واقع در جنب عوارضی اتوبان قم – تهران دارای امکانات بسیار خوبی شده است و به همین منظور از امروز اردوی تیم ملی را میزبانی می‌کند.

خانه پینگ پنگ استان قم یکی از مجهزترین مکان‌ها برای میزبانی رقابت‌های مهم و معتبر تنیس روی میز در کشور است و امکانات بسیار خوبی در این مکان برای برگزاری اردوی تیم های ملی و پیکارهای لیگ و پینگ پنگ قهرمانی کشور وجود دارد.

در حالی که از امروز اردوی آمادگی تیم ملی پینگ پنگ رده سنی نونهالان  پسر کشورمان به میزبانی شهر قم آغاز شده است، ملی پوشان حاضر در این اردو تا روز بیست و هشتم خرداد ماه برنامه‌های آماده سازی خود را در شهر کریمه اهل بیت (س) برگزار می‌کنند.

بازیکنانی که از سوی کادر فنی تیم ملی پینگ پنگ نونهالان به این اردو دعوت شده‌اند، از امروز به مدت چهار روز در خانه تنیس روی میز قم واقع در مجموعه شهدای هفتم تیر زیر نظر امید شمس سرمربی تیم ملی نونهالان کشور به تمرین خواهند پرداخت.

کادر فنی تیم ملی پینگ‌پنگ نونهالان کشورمان بازیکنانی از استان‌های مازندران، خوزستان، قزوین، آذربایجان غربی، اصفهان، مرکزی، کرمانشاه، البرز و قم را به این اردو دعوت کرده است و تمرینات تیم ملی در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

بر این اساس محمدحسین پورموسوی از مازندران، علیرضا بابادی وند از خوزستان، کیارش زین العابدین و مهیار بهنام نژاد از قزوین، مبین علی پور و امیررضا محمدزاده از آذربایجان غربی، نوید شمس و محمد اصل دهقان از البرز در این مرحله از اردوی تیم ملی حضور دارند.

همچنین محمدامین صمدی از تهران، پویا احراری از خراسان جنوبی، مرتضی ایمانی و رامین طغرلیان از اصفهان، امیرحسین شریفی از مرکزی، ایلیا جهان‌فر از کرمانشاه و معین منتظری از قم دیگر بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی نونهالان هستند که از امروز تمرینات خود را زیر نظر سرمربی تیم ملی در قم آغاز کرده‌اند.

بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته از سوی فدراسیون پینگ‌‌ پنگ کشورمان، این دوره از اردوی تیم ملی با شرکت چهره‌های آینده‌دار این رشته و کسانی که در سال‌های آتی پشتوانه پینگ‌‌ پنگ کشورمان خواهند شد، در حالی به انجام خواهد رسید که ملی‌پوشان خود را برای اعزام به رقابت‌های برون مرزی آماده می‌کنند.

علاوه بر محمدمعین منتظری که از سوی کادر فنی تیم ملی پینگ‌‌‌پنگ به عنوان نماینده قم برای حضور در این اردو انتخاب شده، سه نفر دیگر از چهره‌های توانمند قم در این رشته نیز به لحاظ میزبانی قم از این اردو، فرصت شرکت در تمرینات تیم ملی را به دست آورده‌ اند تا نبوغ و استعداد خود را به مربیان تیم ملی نونهالان نشان دهند.

// فارس

آدرس کوتاه :