جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری تور زیارتی ویژه مشاهیر رسانه - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری تور زیارتی ویژه مشاهیر رسانه


مدیر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران گفت: برنامه‌ای طراحی شده است که در طول سال نخبگان و فعالان حوزه رسانه در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران حضور پیدا کنند.

مدیر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران خبر داد

 

 به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام سیدمهدی هاشمی‌زاده با اشاره به تاکید ویژه تولیت مسجد مقدس جمکران در ارتباط با تعامل سازنده با اصحاب رسانه اظهار کرد: برنامه‌ای طراحی شده است که در طول سال نخبگان و فعالان حوزه رسانه در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران حضور پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این برنامه از چهره‌های سرشناس حوزه اجرا، بازیگری، کارگردانی و تهیه‌کنندگی دعوت می‌شود تا در تورهای زیارتی یک روزه که برای آنها پیش‌بینی شده، شرکت کنند.

مدیر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران با اشاره به فهرست برنامه تور زیارتی ویژه هنرمندان و مشاهیر رسانه گفت: هنرمندان در ابتدا زیارت از حرم مطهر حضرت معصومه(ع) و بازدید از موزه آستانه مقدسه را خواهند داشت، سپس به سوی مسجد مقدس جمکران حرکت کرده و در برنامه‌های مسجد شرکت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه از هنرمندان و فعالان رسانه‌ای حوزه‌های کودک، نوجوان و خانواده به تناوب در طول سال دعوت خواهد شد، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این تور زیارتی آشنایی و حضور نخبگان حوزه رسانه و صدا و سیما با مسجد مقدس جمکران و ظرفیت‌های این پایگاه عظیم است.

هاشمی‌زاده خاطرنشان کرد: بعد از حضور این افراد در مسجد مقدس جمکران سال آینده قبل از نیمه شعبان گردهمایی سراسری برگزار و طی آن از افرادی که در مسجد حضور پیدا کرده و فعالیت‌هایی داشته‌اند، تجلیل خواهد شد.

وی در پایان یادآور شد: در همین راستا تعاملات خوبی با حرم مطهر حضرت معصومه(س) و هماهنگی‌هایی با معاونت صدا، مدیر شبکه سه سیما، معاونت اجرایی، مدیر پشتیبانی و خدمات، انتظامات و مدیریت آموزش مسجد مقدس جمکران داشته‌ایم./ فارس

آدرس کوتاه :