سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

برگزاری رقابت‌های فوتسال جام رمضان در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری رقابت‌های فوتسال جام رمضان در قم


دوره جدید مسابقات فوتسال قهرمانی جام رمضان از نخستین شب این ماه مبارک با حضور استعدادهای فوتسال در قم آغاز می‌شود.

در سالن شهید حیدریان قم صورت می‌گیرد

 کمیته فوتسال هیئت فوتبال استان قم متولی برگزاری رقابت‌های فوتسال قهرمانی جام رمضان است و ثبت نام از تیم‌های مایل به حضور در این دوره از بازی‌ها اوایل ماه مبارک شعبان در این کمیته رسما آغاز شده است.

این رقابت‌ها در حالی از نخستین شب ماه مبارک رمضان در سالن 2 هزار نفری مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم برگزار می‌شود که تعداد اعضای هر تیم 12 نفر همراه با دو نفر به عنوان مربی و سرپرست اعلام شده است و تیم‌ها باید آلبوم بازیکنان و کادر خود را به کمیته فوتسال هیئت فوتبال استان قم تحویل دهند.

این در حالی است که تمام بازیکنان عضو تیم‌های حاضر در مسابقات فوتسال جام رمضان باشگاه‌های استان قم ملزم به داشتن کارت بیمه ورزشی سال 1394 هستند و بدون برخورداری از بیمه ورزشی از حضور آنها در زمین مسابقه جلوگیری خواهد شد.

رقابت‌های فوتسال جام رمضان باشگاه‌های استان قم هر شب بعد از افطار تا پاسی از شب برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به فوتسال می‌توانند تماشاگر و بیننده این بازی‌های جذاب و تماشایی با حضور استعدادهای فوتسال قم و بازیکنان مطرح در ترکیب تیم‌های مختلف باشگاهی باشند.

این در حالی است که امسال بازیکنان مطرح فوتسال قم که در لیگ برتر فوتسال باشگاه‌‌های کشور حضور دارند ممکن است نتوانند در مسابقات جام رمضان حضور یابند، چراکه تمرینات تیم باشگاهی آنها به تازگی برای حضور در فصل جدید لیگ برتر فوتسال ایران آغاز شده است.

البته در صورت صلاحدید کادر فنی تیم لیگ برتری فوتسال قم، امکان دارد این تیم به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در مسابقات هفدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور که رقابت‌های آن از روز 19 تیر ماه سال جاری رسما آغاز می‌شود، در جام رمضان حضور یابد که در این صورت جذابیت بازی‌های فوتسال جام رمضان امسال بیشتر از دوره‌های قبل خواهد شد.

به غیر از بازیکنان تیم لیگ برتری فوتسال استان قم، فوتسالیست‌های عضو تیم‌های آتلیه طهران قم و آرش نوین ایرانیان قم نیز نمی‌توانند امسال در مسابقات جام رمضان فوتسال باشگاه‌های قم حضور یابند زیرا این دو تیم نیز درگیر مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور هستند.

از قضا تیم‌های آتلیه طهران قم و آرش نوین ایرانیان قم در هفته نخست از بازی‌های دور برگشت لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور جمعه شب این هفته یعنی 29 خرداد ماه در سالن 2 هزار نفری شهید حیدریان قم باید به مصاف یکدیگر بروند، دیداری که کسب 3 امتیاز آن برای هر دو تیم در راه صعود به مرحله نهایی و راهیابی به لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور حائز اهمیت است.

// فارس

آدرس کوتاه :