رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

برگزاری مجمع سالانه هیئت ژیمناستیک قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم


مجمع سالانه هیئت ژیمناستیک استان قم به منظور بررسی عملکرد یک‌ ساله این هیئت امروز با حضور رئیس فدراسیون ژیمناستیک در قم برگزار می‌شود.

با حضور رئیس فدراسیون؛

مجمع سالانه هیئت ژیمناستیک استان قم به منظور بررسی عملکرد یک‌ ساله این هیئت امروز با حضور رئیس فدراسیون ژیمناستیک در قم برگزار می‌شود.

بعد از گذشت یک سال از تشکیل مجمع انتخابات هیئت ژیمناستیک استان قم و برگزیده‌ شدن غلامرضا ملکی به عنوان رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم یک بار دیگر مجمع این هیئت ورزشی تشکیل می‌شود اما این مجمع دیگر جنبه انتخاباتی ندارد و مجمع سالانه هیئت ژیمناستیک قم به شمار می‌رود.

بر اساس آیین‌نامه فدراسیون‌ها و هیئت‌های ورزشی سراسر کشور، مجامع سالانه به منظور بررسی عملکرد یک ساله در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی و همچنین سایر موضوعات اختصاصی یک هیئت ورزشی با حضور رئیس فدراسیون آن رشته و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار می‌شود.

این مجمع عملکرد هیئت‌های ورزشی در حوزه ورزش قهرمانی، همگانی، آموزش، میزان فعالیت در زمینه رشد و توسعه آن رشته، مشارکت در مسابقات لیگ و قهرمانی کشور، وضعیت نیروی انسانی اعم از داور، مربی و ورزشکار و بسیاری مسائل دیگر از جمله مباحث مالی را مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار می‌دهد.

حالا قرار است مجمع سالیانه هیئت ژیمناستیک استان قم به منظور بررسی عملکرد یک ساله آن و مرور برنامه‌های آینده این هیئت ورزشی در بیست و سومین روز آذر ماه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور مسئولان فدراسیون این رشته برگزار شود.

طبق هماهنگی صورت‌گرفته بین اداره کل ورزش و جوانان استان قم و فدراسیون ژیمناستیک کشورمان قرار است جعفر درویش‌زاده رئیس فدراسیون ژیمناستیک در این جلسه حضور یابد، مجمعی که 2 سال بعد از انتخاب مجدد غلامرضا ملکی به عنوان رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم برگزار می‌شود.

مهر ماه سال 1391 بود که مجمع انتخابات هیئت ژیمناستیک استان قم تشکیل شد و اعضای مجمع این هیئت ورزشی بار دیگر به غلامرضا ملکی رئیس پیشین هیئت ژیمناستیک قم اعتماد کرده و به وی رای مجدد دادند تا وی بار دیگر رئیس هیئت ژیمناستیک قم شود.

غلامرضا ملکی بین سال‌های 1387 تا 1391 به مدت چهار سال مسئولیت ریاست هیئت ژیمناستیک استان قم را بر عهده داشت و 2 سال قبل نیز با کسب حداکثر آراء اعضای مجمع انتخابات هیئت ژیمناستیک قم به عنوان رئیس این هیئت ورزشی برگزیده شد.

در سیزدهمین روز مهر ماه سال 1391 و در مجمع انتخابات هیئت ژیمناستیک استان قم، در حالی که 17 نفر واجد شرایط رأی دادن برای تعیین رئیس جدید هیئت ژیمناستیک قم بودند، نماینده تربیت بدنی آموزش و پرورش در این جلسه غیبت داشت و به همین خاطر 16 نفر رأی خود را به گلدان جمع‌آوری آرای مأخوذه انداختند.

با شمارش آراء مأخوذه، واجدین شرایط رأی دادن در مجمع انتخابات هیئت تیراندازی استان قم 12 رأی خود را به غلامرضا ملکی دادند و چهار رأی سفید به صندوق انداخته شد تا بدین ترتیب ملکی برای دومین دوره 4 ساله، مسئولیت ریاست هیئت ژیمناستیک استان قم را بر عهده بگیرد.

در زمان حضور غلامرضا ملکی که چهره‌های شناخته شده ورزش استان قم است اتفاقات خوبی در این رشته رخ داده و ژیمناستیک قم مسیر رو به پیشرفتی را در پیش گرفته است و هم اکنون هیئت قم از جمله هیئت‌های موفق ژیمناستیک کشور به شمار می‌رود.

آدرس کوتاه :