جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری مسابقه پیامکی عفاف و حجاب - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری مسابقه پیامکی عفاف و حجاب


مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: همزمان با فرا رسیدن روز عفاف و حجاب، مسابقه پیامکی ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه این استان با موضوع عفاف و حجاب در حال برگزاری است.

ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه قم؛

حسین محمودی افزود: این اداره کل مسابقه انتخاب برترین و زیباترین جملات در خصوص موضوع های حیا، عفاف و حجاب را ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه استان قم برگزار می کند.

وی از اهدای جوایز به برندگان این مسابقه خبر داد و گفت: از تمامی هنرمندان، خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه استان قم دعوت می شود تا برای شرکت در این مسابقه، برترین و زیباترین جمله خود با موضوع عفاف و حجاب را حداکثر در 20 کلمه به صورت فارسی تا 15 مرداد ماه امسال به شماره 100030251 پیامک کنند.

وی همچنین در تشریح فعالیت های فرهنگی هنری این اداره کل به مناسبت فرا رسیدن روز عفاف و حجاب، به برگزاری مسابقه پیامکی دیگری با عنوان عفاف و حجاب در سطح استان اشاره و اظهار کرد: این مسابقه توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از طریق برنامه صبح تازه سیمای استان قم برگزار شد.

21 تیرماه مصادف با حمله دژخیمان پهلوی به مسجد گوهرشاد مشهد و سالروز واقعه خونین مسجد گوهرشاد به نام روز ملی عفاف و حجاب نامگذاری شده است.

آدرس کوتاه :