جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی در قم و کهک - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری همایش اقتصاد مقاومتی در قم و کهک


فرمانده ناحیه امام حسن(ع) قم گفت: دو همایش با عنوان اقتصاد مقاومتی به همت نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی در بوستان‌های علوی قم و لاله بخش کهک برگزار شد.

فرمانده ناحیه امام حسن(ع) قم خبر داد

امیرحسین مرادی امروز در قم، با اشاره به برگزاری مانور اقتصاد مقاومتی طلاب بسیجی طی سه روز اخیر در قم ابراز کرد: این طلاب در قالب پایگاه تخصصی نهضت‌ صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی با محوریت اقتصاد مقاومتی گام‌های مناسبی را برداشته و بخش‌های مختلف سپاه استان قم از ظرفیت‌های مختلف خود برای حمایت از این طلاب استفاده می‌کنند.

وی به تهاجم‌های مستمر کشورهای استکباری علیه نظام ایران اسلامی اشاره کرد و افزود: همدلی و همزبانی اقشار مختلف جامعه اسلامی یکی از ملزومات پیروزی جامعه اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نظامی است و با توجه به تأکیدات رهبری در سال جاری باید این موضوع را در محور کار خود قرار دهیم.

فرمانده ناحیه امام حسن(ع) سپاه استان قم ادامه داد: دو همایش اقتصاد مقاومتی پایگاه تخصصی نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی حوزه شهید قربانی با مشارکت این ناحیه مقاومت بسیج و حضور آحاد مختلف مردم در بوستان‌های علوی شهر قم و لاله بخش کهک برگزار شد.

وی گفت: سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین محمود جانلو مدیرعامل مؤسسه نهضت صرفه‌جویی در سرمایه‌های ملی اجرای، برگزاری مسابقه و اجرای نمایش عروسکی با محوریت تبیین آموزه‌های اقتصاد مقاومتی از جمله برنامه‌های این همایش‌ها بوده است.

// فارس

آدرس کوتاه :