جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری همایش بزرگداشت حماسه 24 خرداد در قم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

برگزاری همایش بزرگداشت حماسه 24 خرداد در قم


همایش بزرگداشت حماسه 24 خرداد با سخنرانی وزیر دادگستری در قم برگزار شد.

با سخنرانی پورمحمدی صورت گرفت

همایش بزرگداشت حماسه 24 خرداد در دومین سالروز انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 به همت جبهه حامیان حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، عصر امروز در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

در این همایش حجت‌الاسلام والمسلمین پورمحمدی وزیر دادگستری، حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی‌منش استاندار قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم، معاونان استاندار، برخی مدیران ادارات دولتی و مسئولان قم و همچنین علمای حوزوی حضور داشتند.

ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش استاندار قم طی سخنانی گفت: حماسه بزرگ 24 خرداد 92، خنده را بر لبان رهبر معظم انقلاب و دوستان نظام جمهوری اسلامی نشاند و یأس و ناامیدی دشمنان را در پی داشت و پس از آن بود که دولتی مقتدر، پر توان، متعهد و مسئول، پایبند به قانون و رهبر معظم انقلاب بر سر کار آمد.

وی افزود: در حال حاضر در فضایی مملو از نشاط و تدبیر و امید به سر می‌بریم و امیدواریم به فضل خداوند و یاری او و همچنین دعای امام عصر (عج)، ملت و نظام جمهوری اسلامی بتوانند به قله‌های رفیع سعادت نائل شوند.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری سخنرانی کرد و در چند بخش به تبیین دستاوردهای دولت یازدهم و شرایط موجود پرداخت.

وی با بیان اینکه ملت ایران با فراست و هوشمندی و آگاهی تمام در فضایی آرام و امن و امید به آینده در انتخابات 24 خرداد 92 شرکت کردند، گفت: مردم با خوش‌بینی به افراد مورد نظر خود رأی دادند و شایسته‌ترین فرد را برگزیدند.

وزیر دادگستری با بیان اینکه باید دید آنچه امروز در اختیار داریم با ظرفیت‌های ملی و داشته‌هایمان متناسب است یا خیر ،خاطرنشان کرد: در حقیقت این چنین نیست البته دستاوردهای قابل مباهاتی نیز داشته‌ایم و به همین دلیل از همه تلاشگرانی که در طول تاریخ انقلاب همت کردند تا به این نقطه برسیم قدردانی می‌کنیم.

پورمحمدی خاطرنشان کرد: در گذشته ایران را در مذاکرات صلح سوریه راه نمی‌دادند اما امروز از جمهوری اسلامی می‌خواهند به مذاکرات ورود پیدا کند؛ آمریکا برای سرکوب داعش به ایران نیاز دارد و رهبران ایالات متحده به این امر معترف هستند، زمانی ایران متهم به گسترش تروریسم بود اما امروز از زبان جامعه جهانی می‌شنویم که بدون حضور ایران نمی‌توان تروریسم را مهار کرد.

// فارس

آدرس کوتاه :