جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

بهره‌مندی از انتظامات مردمی در مناسبت‌های مذهبی و راهپیمایی - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بهره‌مندی از انتظامات مردمی در مناسبت‌های مذهبی و راهپیمایی


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم گفت: خلأ انتظامات مردمی در مناسبت‌های مذهبی و راهپیمایی‌ها به خوبی قابل مشاهده است، در صورتی که حضور این افراد در برنامه‌ها می‌تواند در زمینه برطرف‌سازی برخی مشکلات موثر باشد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قم مطرح کرد

سید احمد حسینی دوشنبه‌شب در جلسه ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس که در سالن همایش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، بابیان اینکه ارائه تسهیلات و امکانات برای افزایش حضور مردم در راهپیمایی روز قدس باید موردتوجه مسئولان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد اظهار کرد: حضور پرشور مردم در این روز مشتی بر دهان کشورهای استکباری است.

وی اضافه کرد: تجمع در میدان مطهری فرصت مناسبی است که با به‌کارگیری مجریان و برنامه‌های مختلف می‌توان از این ظرفیت و حضور مردمی استفاده مناسبی انجام دهیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم با تأکید بر اینکه روز هفت تیر مراسمی که در شأن شهدا باشد برگزار نشد تصریح کرد: امیدواریم در برنامه‌های عمومی مختلف استانی دستگاه‌های اجرایی مشارکت مناسبی داشته باشند تا بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم.

وی با اشاره به اینکه نیروهای انتظامی استان برنامه‌ریزی متفاوتی برای تأمین امنیت مراسم‌ها و راهپیمایی‌های مردمی انجام می‌دهند گفت: خلأ انتظامات مردمی در مناسبت‌های مذهبی و راهپیمایی‌ها به خوبی قابل مشاهده است در صورتی که حضور این افراد در برنامه‌ها می‌تواند در زمینه برطرف‌سازی برخی مشکلات مؤثر باشد.

حسینی خاطرنشان کرد: افرادی که در روز راهپیمایی حضور پیدا می‌کنند نسبت به مسافت مسیر راهپیمایی توجه ندارند بلکه اگر برنامه‌های متفاوتی برای آن‌ها در نظر گرفته شود به‌خوبی می‌توانیم از جمعیت روز راهپیمایی در خیابان‌ها میزبانی کنیم.

// فارس

آدرس کوتاه :