جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

بهره‌گیری از تمام توان برای احیای امر به معروف و نهی از منکر - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بهره‌گیری از تمام توان برای احیای امر به معروف و نهی از منکر


فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) گفت: بسیج استان قم در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر اقدامات خوبی را انجام داده است، بنابراین باید تمام توان خود را برای احیای این فریضه الهی صرف کنیم.

سردار مهدوی؛

نشست تعامل و همکاری که در سالن جلسات شهید درویش ستاد سپاه استان قم برگزار شد، سهرابی، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بسیج استان قم گزارشی از اقدامات انجام شده توسط مجموعه بسیج در احیای این فریضه الهی در سال 93 ارائه کرد.

سردار مهدی مهدوی‌نژاد، فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) در این نشست با اشاره به اینکه دشمنان ایمان، وحدت و ولایت مردم را نشانه رفته‌اند، گفت: دلسوزان نظام باید به موقع اقدام کنند و برای اینکه بتوانند نقش خود را عملیاتی کنند، باید شناسایی و سازماندهی منسجمی داشته باشند.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج دارای ظرفیت بسیار بالایی در همه زمینه‌ها هستند و باید دیگر نهادها از این ظرفیت نهایت بهره‌برداری را داشته باشند، افزود: همه نهادها باید با یکدیگر متحد شوند تا بتوانند به نتیجه خوبی برسند.

فرمانده سپاه استان قم با اشاره به اینکه بسیج استان قم در زمینه احیای امر به معروف و نهی از منکر اقدامات خوبی را انجام داده است، عنوان کرد: باید تمام توان خود را برای احیای این فریضه الهی بگذاریم.

حجت‌الاسلام علی سلیمی‌زاده، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان قم نیز گزارشی از اقدامات این ستاد بیان کرد.

گفتنی است در این نشست تعامل و همکاری، حجت‌الاسلام ولی‌زاده، جانشین مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)، فرماندهان نواحی مقاومت بسیج استان قم، جمعی از رؤسای سازمان‌های اقشاری بسیج قم و همچنین جمعی از مسئولان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان قم حضور داشتند.

آدرس کوتاه :