جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

به تمام نیروهای نظام نیازمندیم - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

به تمام نیروهای نظام نیازمندیم


آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: ما به تمام نیروهای نظام نیازمند هستیم و باید مانند اعضای یک بدن همه در کنار هم باشیم.

در دیدار با عارف؛

وی روز دوشنبه در دیدار با «محمدرضا عارف»، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، درقم بیان داشت: حضور یک گروه در نظام نباید به منزله حذف گروه دیگر تمام شود همه مادامی که عضو یک جامعه هستیم با هم برادریم.

آیت الله جوادی آملی گفت: دل های مردم حرف امام راحل را پذیرفتند و از لسان او استقلال، آزادی، نه شرقی و نه غربی را شنیده و قبول کردند و اگر از این مساله غافل شویم، مردم و نسل سوم ممکن است از آرمان های امام دور شوند.

وی ادامه داد: اگر می خواهید مردم مانند ابتدای انقلاب حرف های ما را با جان و دل بپذیرند، چاره ای جز این نداریم که عمل صالح داشته باشیم.

وی ادامه داد: دشمن بیرونی ما قصد دارد با زور خود را بر ما تحمیل کند و نفت، گاز، خاک و جان ما را بگیرد؛ در عین حال باید مراقب دشمن درون خود باشیم که دین ما را نگرفته و سپس آبروی ما را نبرد که آنگاه انسان هر لحظه از خداوند درخواست مرگ خواهد کرد.

این مرجع تقلید تاکید کرد: نسل سوم انقلاب، شیفته انقلاب هستند و باید از گرفتار شدن جوانان به عرفان های کاذب که در حقیقت عرفان های بدلی هستند جلوگیری کنیم.

وی در پایان گفت: خداوند همه ما را به استقلال دعوت کرده است و در حالیکه تکیه گاه ما تنها خداست، استقلال را کسی به ما نداده است و ما بالفطره خواهان استقلال و آزادی هستیم.

وی بیان داشت: عزت انسان دروغ و ظلم را نمی پذیرد و این در حالی است که امنیت، استقلال و آزادی اموری تجربی نیستند و باید روی آن ها به طرز مناسبی کار شود تا جامعه آن ها را با جان و دل بپذیرد./خبرگزاری ایرنا

آدرس کوتاه :