سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

بوستان غدیر قم توسعه می‌یابد - خبر قم

 

 

خبر صداوسیمای قم

بوستان غدیر قم توسعه می‌یابد


شهردار منطقه هشت قم از توسعه و تجهیز بوستان غدیر با هدف آسایش و آرامش شهروندان خبر داد.

شهردار قم:

 به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سید عبدالله سلیمانی با اعلام این خبر گفت: با هدف ایجاد فضای ورزشی مطلوب و تامین رفاه حال همشهریان در بوستان غدیر، امکانات و وسایل تفریحی ورزشی برای استفاده کودکان، خانواده‌ها و زائران توسعه یافت.

وی گفت: به منظور توسعه ورزش شهروندی و ایجاد فضاهای مناسب بازی کودکان و قابل دسترس بودن برای پیاده‌روی و استراحت و گذراندن یک روز کامل در طبیعت، عملیات نصب ست‌های ورزشی و تندرستی، وسایل بازی کودکان، آلاچیق، کباب پز و سرویس بهداشتی در این بوستان در دستور کار قرار گرفت.

شهردار منطقه هشت قم با اشاره به تجهیز کامل بوستان غدیر افزود: براساس برنامه‌های پیش‌بینی شده و با توجه به جمعیت رو به رشد این منطقه، بوستان غدیر نیاز اساسی به توسعه مسیر پیاده‌روی، نصب ست‌های ورزشی و تندرستی، احداث سرویس‌های بهداشتی و ... دارد

وی در ادامه افزود: تمام این پروژه‌ها در سال گذشته در بوستان غدیر شروع به کار کرده‌اند و تا پایان سال جاری این بوستان به یکی از زیباترین و بزرگترین بوستان‌های شهر قم تبدیل می‌شود.

سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: بوستان غدیر با توجه به موقعیت جغرافیایی و وسعتی حدود 140 هکتار، یکی از مهم‌ترین بوستان‌های این منطقه است که به دلیل استفاده بسیار زیاد شهروندان از این بوستان درصدد هستیم که این بوستان را با تجهیز به اماکن تفریحی ورزشی همچون پیست کارتینگ که در حال حاضر مشغول به کار است، پارک آبی که در سال جاری افتتاح خواهد شد و بسیاری از پروژه‌های دیگر بتوانیم بخش بزرگی از نیازهای شهروندان شهر کریمه اهل بیت (س) را تامین کنیم.

// فارس

آدرس کوتاه :