رونق تولید ملی | شنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۸

بوی بهار - رادیو قم

 

 

معرفی برنامه های رادیو قم

بوی بهار

  • تهیه كننده:  سید محمد عظیمی
  • اجرا: امیرحسین یاوری،  مريم احمد پور

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مركز قم،  "بوی بهار" ویژه برنامه زنده رادیویی تحویل سال است که به تهیه كنندگی سید محمد عظیمی روی آنتن صدای مركز قم می‌رود.

بررسی اعمال و آداب زمان تحویل سال، پاکسازی دل از کدورت ها و کینه ها و تحقق آشتی ها و دوستی ها، تبیین محتوای دعای تحویل سال و ... از موضوعات بخش کارشناسی برنامه خواهد بود.

همچنین این ویژه برنامه با انعكاس حال و هوای حرم حضرت معصومه سلام الله علیها و مسجد مقدس جمكران ،‌ و ارتباط با حرم مطهر رضوی، حال هوای معنوی را در لحظات تحویل سال در مخاطب ایجاد می‌كند همچنین بیانات رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری را در قالب پیام نوروزی پخش می‌كند.

در " بوی بهار" محدودیت های ترافیكی در سطح استان در لحظات تحویل سال اعلام می‌شود تا زائران و شهروندان شهر كریمه اهل بیت از دسترسی ها و محدویت های ترافیكی شهر باخبر شوند.

اطلاع رسانی محدودیت‌های ترافیکی سطح استان برای زائران و مجاوران کریمه اهل بیت، گزارش زنده مردمی و انعکاس حال و هوای مشاغلی که در هنگام تحویل سال در استان قم فعالند از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است.

"بوی بهار" به نویسندگی زهرا خان احمدی، اجرای امیر حسین یاوری و گزارشگری سید شهاب الدین اشرفی و زهرا متقیان، ۲۹ اسفند ساعت ۲۳  از رادیو قم تقدیم مخاطبان این شبکه خواهد شد.

سال تولید: 1398
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.75 stars out of 5.